XXXI Niedziela Zwykła (31.10.2021)

1. Na ławkach zostały wyłożone kartki do wypominek rocznych i jednorazowych, w naszej parafii oprócz modlitwy całorocznej w wypominkach sprawowanych jest dodatkowo 12 Mszy Świętych za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych. Prosimy o składanie kartek z ofiarami do koszyków w kościele, zakrystii lub w biurze parafialnym. Za wypominki składamy dowolne ofiary. Prosimy o wyraźne zaznaczenie czy są to wypominki roczne czy jednorazowe, W ramach wypominków jednorazowych modlimy w każdą niedzielę listopada przed Mszami świętymi o godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30 i 13:00.
  2. 1 listopada w naszej parafii Msze święte według porządku niedzielnego. Msza św. na cmentarzu farnym zostanie odprawiona o godz. 14:00;
  3. 2 listopada Msze św. o godz. 7:00, 9:30, 17:00 i 18:30;
  4. W czwartek o godz. 18:00 będziemy się modlić o nowe powołania kapłańskie. W tym szczególnym czasie będziemy też pamiętać o zmarłych kapłanach, którzy udzielali nam sakramentów;
  5. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi od godz. 16:00. O godz. 17:00 Msza św. na którą szczególnie zapraszamy dzieci;
  6. W sobotę po Mszy o godz. 8:30 nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. W sobotę po porannych Mszach Świętych odwiedzimy chorych z sakramentami świętymi;
  7. Spotkanie Wspólnoty św. Moniki w środę po wieczornej Mszy Świętej;
  8. Zapraszamy wszystkich na ostatnie nabożeństwo różańcowe dzisiaj o godz. 18:00. Dzieci, które modliły się w październiku na różańcu i zbierały naklejki otrzymają nagrodę. Jest nią zaproszenie na bajkę do kina w dniu 4 grudnia na godz. 12:00 wraz z dorosłym opiekunem. Za tydzień w niedzielę po Mszach świętych będzie wystawiony koszyk do którego dzieci wrzucać podpisane książeczki z różańcowymi naklejkami. Spośród wybierzemy zwycięzców.
  9. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 13:00 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.;
  10. Za tydzień po wieczornej Mszy św. spotkanie dla kandydatów do przyjęcia sakramentu Bierzmowania;
  11. Przy wyjściu ze świątyni jest wyłożony: tygodnik „Niedziela” – cena 6 zł. i biuletyn parafialny – dowolne ofiary;