XXXII Niedziela Zwykła (7.11.2021)

1. Na ławkach zostały wyłożone kartki do wypominek rocznych i jednorazowych, w naszej parafii oprócz modlitwy całorocznej w wypominkach sprawowanych jest dodatkowo 12 Mszy Świętych za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych. Prosimy o składanie kartek z ofiarami do koszyków w kościele, zakrystii lub w biurze parafialnym. Za wypominki składamy dowolne ofiary. Prosimy o wyraźne zaznaczenie czy są to wypominki roczne czy jednorazowe, W ramach wypominków jednorazowych modlimy w każdą niedzielę listopada przed Mszami świętymi o godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30 i 13:00.
  2. Dzisiaj po Mszach świętych jest wystawiony koszyk do którego dzieci wrzucają podpisane książeczki z różańcowymi naklejkami. Spośród nich wybierzemy zwycięzców – uczestników seansu w kinie w dniu 4 grudnia o godz. 12:00.  Te dzieci przychodzą tego dnia do kina z jednym dorosłym opiekunem.
  3. Dzisiaj święcimy opłatki wigilijne, które począwszy od jutra Pan Organista i panowie Kościelni będą rozprowadzać po naszej parafii. Prosimy o życzliwe ich przyjęcie. Bóg zapłać za złożone im ofiary. Jest to podziękowanie za ich gorliwą posługę w parafii.
  4. Za tydzień po Mszy św. o godz. 13:00 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.;
  5. Dzisiaj po wieczornej Mszy św. spotkanie dla kandydatów do przyjęcia sakramentu Bierzmowania;
  6. W czwartek obchodzić będziemy święto narodowe –  Święto Niepodległości. Zapraszamy na 24 godzinny różaniec za Ojczyznę w kaplicy Wieczystej Adoracji. 24 chętne osoby będą przewodniczyć modlitwie różańcowej za Ojczyznę – każda po godzinie, począwszy od godz. 19:00 w środę 10 listopada. Lista chętnych osób, które chciałyby przewodniczyć modlitwie wyłożona jest na stoliku przy zakrystii.
  7. W środę po wieczornej Mszy św. zapraszamy radnych parafialnych na spotkanie z księżmi duszpasterzami. Tematem spotkania jest Synod Kościoła powszechnego i propozycje duszpasterskie.
  8. W sobotę o godz. 10:00 wyjeżdżamy do Szafarni. Wszystkich uczestników zapraszamy na krótkie spotkanie w piątek po wieczornej Mszy św.
  9. Za tydzień wolontariusze  z parafialnego zespołu Caritas będą zbierać ofiary dla dzieci adoptowanych przez nas w Afryce.
  10. Za tydzień kolekta inwestycyjna.
  11. Przy wyjściu ze świątyni jest wyłożony: tygodnik „Niedziela” – cena 6 zł. i biuletyn parafialny – dowolne ofiary;