XXXIII Niedziela Zwykła (14.11.2021)

1. Na ławkach zostały wyłożone kartki do wypominek rocznych i jednorazowych, w naszej parafii oprócz modlitwy całorocznej w wypominkach sprawowanych jest dodatkowo 12 Mszy Świętych za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych. Prosimy o składanie kartek z ofiarami do koszyków w kościele, zakrystii lub w biurze parafialnym. Za wypominki składamy dowolne ofiary. Prosimy o wyraźne zaznaczenie czy są to wypominki roczne czy jednorazowe, W ramach wypominków jednorazowych modlimy w każdą niedzielę listopada przed Mszami świętymi o godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30 i 13:00.
  2. Dzisiaj po Mszach świętych jest wystawiony koszyk do którego dzieci wrzucają podpisane książeczki z różańcowymi naklejkami. Spośród nich wybierzemy zwycięzców – uczestników seansu w kinie w dniu 4 grudnia o godz. 12:00.  Te dzieci przychodzą tego dnia do kina z jednym dorosłym opiekunem.
  3. Pan Organista i panowie Kościelni rozprowadzają po naszej parafii opłatek na stół wigilijny. Prosimy o życzliwe ich przyjęcie. Bóg zapłać za złożone im ofiary. Jest to podziękowanie za ich gorliwą posługę w parafii.
  4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 13:00 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.;
  5. Za tydzień po wieczornej Mszy św. spotkanie dla kandydatów do przyjęcia sakramentu Bierzmowania;
  6. Dzisiaj wolontariusze  z parafialnego zespołu Caritas będą zbierać ofiary dla dzieci adoptowanych przez nas w Afryce.
  7. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na kolektę inwestycyjną. Za tydzień kolekta będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.
  8. W sobotę o godz. 10:00 w naszej świątyni będzie miała miejsce Kongregacja dekanalna. Podczas Mszy św. będziemy polecać kapłanów zmarłych, wcześniej pracujących na terenie naszego dekanatu. Zapraszamy na tę Mszę św.
  9. Przy wyjściu ze świątyni jest wyłożony: tygodnik „Niedziela” – cena 6 zł. i biuletyn parafialny – dowolne ofiary;