XIV Niedziela Zwykła (3.07)

1. Serdecznie witamy ks. Dawida Gogolewskiego, który od 1 lipca pełni posługę w naszej parafii. Życzymy ks. Dawidowi wiele sukcesów duszpasterskich i życzliwości ludzkiej. Odchodzi od nas ks. Przemysław do Torunia. Pożegnanie ks. Przemysława 28 sierpnia o godz. 13.00.
  2. Zachęcamy, aby w czasie wakacji w miejscach wypoczynku uczestniczyć w Mszach Świętych i sakramentach świętych.
  3. W czasie wakacji w dni powszednie Msze Święte rano tylko o godz. 7.00. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku od godz. 17.00 do 18.00.
  4. W środę Nowenna do M.B.N.P. po wieczornej Mszy św.;
  5. W I czwartek miesiąca po Mszy Świętej wieczornej modlimy się o liczne powołania kapłańskie i zakonne.
  6. Zapraszamy serdecznie w każdą niedzielę na Mszę św. – dzieci na godz. 13:00, młodzież na godz. 18:30;
  7. Przy wyjściu ze świątyni jest wyłożony: tygodnik „Niedziela” w cenie 8 zł i biuletyn parafialny – dowolne ofiary;
  8. W minionym tygodniu uczestniczyliśmy w pielgrzymce do Chełmna i wycieczkach do Gdyni, Gdańska, Malborka i Krynicy Morskiej. Zapraszamy na pielgrzymkę 27 sierpnia do Gietrzwałdu i na wycieczkę autokarową Zakopane-Wiedeń-Kraków w dniach 28.09-02.10.2022. Bliższe informacje w naszym biurze pielgrzymkowym.
  9. W tym tygodniu odeszli do Pana: Irena Majewska, Jan Szczubiał oraz Tadeusz Morawski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…