XV Niedziela Zwykła (10.07)

1. Gościmy dzisiaj w naszej parafii misjonarza z Kuby ks. Adam Czerwińskiego. Dziękujemy za świadectwo życia. Po Mszy Świętej ks. Adam będzie zbierał ofiary na swoją działalność misyjną w Ameryce łacińskiej.

2. Bóg zapłać za dzisiejszą kolektę inwestycyjną.

3. W środę po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na procesję fatimską dookoła kościoła.

4. W sobotę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, Matki Bożej Szkaplerznej.

5. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii s. Teresę Jakubowską ze Zgromadzenia Sióstr od Aniołów, która podzieli się swoim świadectwem oraz przeprowadzi zbiórkę na rzecz mieszkańców na Ukrainie.

6. W czasie wakacji w dni powszednie Msze Święte o godzinie 7:00 i 18:30.

7. W czasie wakacji biuro parafialne czynne od 17.00 do 18.00.

8. Serdecznie zapraszamy w każdą niedzielę na Mszę św. – dzieci na godz. 13:00, młodzież na godz. 18:30.

9. Przy wyjściu ze świątyni jest wyłożony tygodnik „Niedziela” (w cenie 8 zł) oraz biuletyn parafialny (dowolne ofiary).