XVI Niedziela Zwykła (17.07)

1. Gościmy dzisiaj w naszej parafii s. Teresę Jakubowską z Syberii. Dziękujemy za świadectwo życia. Po Mszy Świętej s. Teresa będzie zbierała ofiary na cele duszpasterskie.

2. W środę po wieczornej Mszy Świętej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. Zapraszamy w środę na Mszę Świętą wieczorną czcicieli św. Szarbela. Będziemy modlili się o łaskę zdrowia dla ciężko chorych za pośrednictwem świętego i udzielimy uroczystego błogosławieństwa relikwiami świętego.

5. W przyszłą niedzielę Słowo Boże wygłosi dla nas o. Marek Szymański i będzie zbierał ofiary na budowę szkoły w Ekwadorze.

6. W czasie wakacji w dni powszednie Msze Święte o godzinie 7:00 i 18:30.

7. W czasie wakacji biuro parafialne czynne od 17.00 do 18.00.

8. Serdecznie zapraszamy w każdą niedzielę na Mszę św. – dzieci na godz. 13:00, młodzież na godz. 18:30.

9. Przy wyjściu ze świątyni jest wyłożony tygodnik „Niedziela” (w cenie 8 zł) oraz biuletyn parafialny (dowolne ofiary).