XIX Niedziela Zwykła (7.08)

Zapraszamy do biura parafialnego. Przyjmujemy intencje na rok 2023. Mamy dużo przypadków rezerwacji Mszy św., na które nikt się nie zgłasza. Często są to rezerwacje w niedziele i święta. Inni wierni chcieliby wtedy zamówić swoją intencję, ale  niestety są te rezerwacje pozorne, dlatego dwa tygodnie przed terminem odprawienia Mszy św. w przypadku nie zgłoszenia się do biura, rezerwacja będzie anulowana.

W naszej parafii spowiedź św. przed każdą Mszą św.

W sobotę 13 sierpnia zapraszamy na procesję fatimską po wieczornej Mszy św.

W przyszły poniedziałek po Mszy św. wieczornej rozpoczynamy wieczystą adorację, która potrwa przez całą dobę do wtorku, 16 sierpnia do wieczornej Mszy św.

W przyszłą niedzielę kolekta inwestycyjna, polecamy ją waszej ofiarności. Przeznaczona będzie na obicie ławek miękkim materiałem. Przy obecnych cenach będzie to bardzo duży wydatek, ale z troski o wasze zdrowie i komfort uczestniczenia w nabożeństwach serdecznie prosimy hojne wsparcie tej inwestycji. Kolejne kolekty w sierpniu i wrześniu będą przeznaczone na ten cel. Te inwestycje podejmujemy w trudnych czasach ze względu na prośbę licznych parafian.

W poniedziałek, 15 sierpnia, w uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. tak jak w niedzielę. Po Mszach św. poświęcenie wianków i ziół

W tym tygodniu w naszej parafii dzięki Bogu nikt nie umarł, dlatego pomódlmy się za wszystkich naszych bliskich zmarłych

Przy wyjściu ze świątyni jest wyłożony tygodnik „Niedziela” (w cenie 8 zł) oraz biuletyn parafialny (dowolne ofiary).