XX Niedziela Zwykła (14.08)

1. Zapraszamy do biura parafialnego. Przyjmujemy intencje na rok 2023.
  2. W naszej parafii spowiedź św. przed każdą Mszą św.
  3. Jutro, w poniedziałek uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte według porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy Świętej poświęcenie wianków i ziół. Po wieczornej Mszy św. rozpoczniemy wieczystą adorację w kaplicy adoracji, która potrwa przez całą dobę do wtorku, 16 sierpnia do wieczornej Mszy św.
  4. Jutro o godz. 8:30 nasze parafialne dziękczynienie za tegoroczne plony. Zapraszamy serdecznie rolników, sadowników, ogrodników.
  5. W poniedziałek z kościoła na osiedlu Mniszek wyruszy piesza pielgrzymka do parafii do Mokrego.
  6. W środę po wieczornej Mszy św. nabożeństwo ku czci św. Szarbela.
  7. Dzisiaj kolekta inwestycyjna, polecamy ją waszej ofiarności. Przeznaczona będzie na obicie ławek miękkim materiałem. Przy obecnych cenach będzie to bardzo duży wydatek, ale z troski o wasze zdrowie i komfort uczestniczenia w nabożeństwach serdecznie prosimy o hojne wsparcie tej inwestycji. Kolejne kolekty w sierpniu i wrześniu będą przeznaczone na ten cel. Tę inwestycję podejmujemy w trudnych czasach ze względu na prośbę licznych parafian.
  8. W tym tygodniu zmarła Małgorzata Szefler. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.
  9. Przy wyjściu ze świątyni jest wyłożony tygodnik „Niedziela” (w cenie 8 zł) oraz biuletyn parafialny (dowolne ofiary).