XXI Niedziela Zwykła (21.08)

1. Zapraszamy do biura parafialnego. Przyjmujemy intencje na rok 2023.
  2. W naszej parafii spowiedź św. przed każdą Mszą Świętą.
  3. W Piątek Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Z tej racji tego dnia nie obowiązuje post piątkowy.
  4. W piątek o 17:30 różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych. A następnie Msza Święta w ich intencji.
  5. W sobotę, 28 sierpnia odbędzie się pielgrzymka autokarowa do Gietrzwałdu. Wyjazd o godz. 7:00 z przystanku przy ulicy Ikara. Więcej informacji w biurze pielgrzymkowym.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 13.00 ks. Przemysław odprawi Mszę Świętą dziękczynną za 6 lat swojej posługi w naszej parafii. Tego dnia Słowo Boże będzie głosił ks. Dawid. Po każdej Mszy Świętej udzieli również błogosławieństwa prymicyjnego.
  7. 10 września odbędzie się piesza pielgrzymka w Grudziądza do Rywałdu. Wyjście o godz. 7:30 z kościoła Podwyższenia Krzyża Świętego. Zapisy w naszym biurze parafialnym do 8 września. Powrót z Rywałdu autokarem (koszt 20 zł) lub indywidualnie (koszt 5 zł – za ubezpieczenie).
  8. Przy wyjściu ze świątyni jest wyłożony tygodnik „Niedziela” (w cenie 8 zł) oraz biuletyn parafialny (dowolne ofiary).