XXIII Niedziela Zwykła (4.09)

1. Dzisiaj o godz. 13.00 Msza Święta z poświęceniem przyborów szkolnych.
  2. Zapraszamy do biura parafialnego. Biuro czynne od godz. 16:00 do 18:00, w soboty od godz. 9:15 do 10:15.
  3. W poniedziałek o godz. 19:15 spotkanie rady parafialnej na plebanii.
  4. We wtorek o godz. 17.00 próba chóru. Po Mszy wieczornej spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
  5. W środę po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Wspólnoty św. Moniki w salce parafialnej. Tego dnia, także po Mszy Świętej wieczornej spotkanie ministrantów i lektorów.
  6. W środę na parkingu przy kościele od godz. 9.00 Mobilne Centrum Badań organizuje badania diagnostyczne: tętnic kończyn dolnych, płuc, oskrzeli i osteoporozy. Więcej informacji na broszurach przy wyjściu z kościoła.
  7. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Rycerstwa Niepokalanej w salce parafialnej.
  8. W sobotę ks. Stanisław odwiedzi chorych z sakramentami świętymi. Tego dnia o 9:15 próba scholi parafialnej a o 16.00 spotkanie Rodziny Radia Maryja.
  9. Także w sobotę, 10 września odbędzie się piesza pielgrzymka z Grudziądza do Rywałdu. Wyjście o godz. 8:00 spod naszego kościoła. Zapisy w naszym biurze parafialnym do 8 września. Powrót z Rywałdu autokarem (koszt 20 zł) lub indywidualnie (koszt 5 zł – za ubezpieczenie).
  10. 15 września o godz. 16:00 zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą za ojczyznę.
  11. 17 września organizujemy rajd rowerowy.
  12. W niedzielę 18 września, w III niedzielę września o godz. 13.00 pierwsze spotkanie organizacyjne dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz ich rodziców.
  13. Przy wyjściu ze świątyni jest wyłożony tygodnik „Niedziela” (w cenie 8 zł) oraz biuletyn parafialny (dowolne ofiary).
  14. W tym tygodniu rozpoczynają się zajęcia z j. angielskiego i j. włoskiego.

W ubiegłym tygodniu zmarła śp. Rozalia Miązek. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…