XXIX Niedziela Zwykła (16.10)

1. Dzisiaj po Mszach Świętych zbiórka na rzecz Dzieła Nowego Tysiąclecia.

2.  Dzisiaj o godz. 13:00 Msza Święta oraz spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz ich rodziców.

3. Dzisiaj o godz. 20:00 czuwanie i Apel Jasnogórski z okazji wyboru i rozpoczęcia pontyfikatu Jana Pawła II. Szczególnie zapraszamy młodzież.

4. W poniedziałek członkowie grupy „Pomocnicy św. Franciszka” o godz. 15:00 udadzą się samochodami osobowymi sprzed kościoła do schroniska dla zwierząt, aby przekazać zebraną karmę. Zapraszamy dzieci i dorosłych.

5. We wtorek o godz. 16:00 próba chóru.

6. We wtorek o godz. 18:30 Msza Święta w intencji służby zdrowia.

7. W środę o godz. 18:30 Msza Święta oraz nabożeństwo ku czci św. Szarbela.

8. W środę po Mszy Świętej wieczornej spotkanie dla ministrantów oraz spotkanie Wspólnoty Wieczystej Adoracji.

9. W sobotę w naszej Grudziądzkiej Farze o godz. 12:00 Msza Święta i odsłonięcie i poświęcenie tablicy ku czci bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

10. Przyjmujemy wypominki za dusze zmarłych. Kartki do wypisywania imion i nazwisk są wyłożone przy wyjściu z kościoła. Prosimy przynosić je do biura parafialnego. Wypominki jednorazowe co łaska, wypominki roczne 10 zł od jednej duszy (trzeba zauważyć, że poza wypominkami za tych zmarłych odprawianych jest jeszcze 12 Mszy Świętych).

11. Zapraszamy na pielgrzymki do Tyńca, Krakowa, Łagiewnik, Zakopanego w dniach 11-13 listopada, a także na pielgrzymkę do Gietrzwałdu 26 listopada. Szczegóły w biurze pielgrzymkowym.

12. Trwa akcja „Mój piękny różaniec”. Prosimy dzieci o przynoszenie gotowych różańców do kościoła.

13. Z inicjatywy parafialnego zespołu Caritas ogłaszamy zbiórkę wełnianych rękawiczek, czapek i szali dla dzieci i dorosłych z Ukrainy. Zachęcamy, aby były wykonane własnoręcznie z wełny. Pod koniec listopada przekażemy wszystkie te rzeczy za pośrednictwem ks. Maksyma do Chersonia.

14. 1 listopada br. w Uroczystość Wszystkich Świętych Msze Święte w porządku niedzielnym.

15 W ubiegłym tygodniu odeszła do Domu Ojca śp. Irena Lepke. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…

16. Dzisiaj po Mszy Świętej zapraszamy na film o św. Janie Pawle II.