Pielgrzymka do Rywałdu

W sobotę 10 września nasi parafianie uczestniczyli w pieszej pielgrzymce do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych w Rywałdzie. Pielgrzymowanie rozpoczęło się w kościele parafialnym. Następnie pątnicy dołączyli się do innych pielgrzymów z Grudziądza oraz okolic i podejmowali trud oraz modlitwę w różnych intencjach. W sposób szczególny podczas Mszy Świętej przed figurą Matki Najświętsze naszymi sercami ogarnialiśmy naszą parafię. Pielgrzymka była wspaniałym czasem wspólnego podążania do miejsca gdzie szczególnie czczona jest Matka Boża, Pocieszycielka Strapionych.Już dziś zapraszamy wszystkich chętnych do podejmowania tego wspaniałego i przede wszystkim błogosławionego trudu pielgrzymowania, zarówno w sierpniu na Jasną Górę (02-12.08.2023) jak i do Rywałdu w drugą sobotę września 2023. Naprawdę warto!
 Dziękuję 🙂