Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata (20.11)

1. Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary, które są przeznaczone na dokończenie inwestycji obicia ławek.

2. W poniedziałek o godz. 14:30 członkowie wspólnoty Pomocnicy św. Franciszka udadzą się z zebraną dotychczas karmą do schroniska w Węgrowie. Zbiórka przed kościołem.

3. W poniedziałek zapraszamy dzieci na warsztaty plastyczne od godz. 16:00 do godz. 18:00.

4. We wtorek wieczorem serdecznie zapraszamy na parafialną strefę kibica. O godz. 16:30 w salce parafialnej rozpocznie się wspólne kibicowanie, o godz. 17:00 mecz Polska – Meksyk. Trzymamy za naszych kciuki.

5. We wtorek wspomnienie św. Cecylii, patronki chórów i scholi kościelnych. Na Mszy Świętej o godz. 18:30 będą śpiewać nasz chór parafialny Tu est Petrus i nasza schola Mała Armia Pana. Po Mszy Świętej serdecznie zapraszamy dzieci ze scholi wraz z rodzicami oraz członków chóru na przyjęcie okolicznościowe w naszej parafialnej kawiarence.

6. W piątek o godz. 17:30 wypominki roczne za zmarłych a o godz. 18:30 Msza Święta w ich intencji.

7. W sobotę o godz. 8:30 Msza Święta w języku łacińskim a o godz. 10:00 spotkanie ministrantów.

9. W sobotę o godz. 14:00 mecz Polska-Arabia Saudyjska. Wspólne kibicowanie w salce parafialnej.

10. 26 listopada w Bursie Caritas rozpocznie się kurs przedmałżeński, który jest skierowany do narzeczonych z Grudziądza i okolic. Szczegóły w gablocie przy wyjściu z kościoła.

11. W przyszłą niedzielę Msza Święta o godz. 13:00 dedykowana pracownikom i uczniom szkoły na ul. Parkowej a także spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz ich rodziców.

12. Przypominany o trwającej zbiórce wełnianych rękawiczek, czapek i szali dla dzieci i dorosłych z Ukrainy. Pod koniec listopada przekażemy wszystkie te rzeczy za pośrednictwem ks. Maksyma do Chersonia.

13. Zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w konkursie Mój piękny lampion. Wykonane lampiony można przynosić do kościoła.

14. Panowie kościelni rozprowadzają poświęcony opłatek do Waszych domów. Opłatek będzie też dostępny u pana Organisty na chórze. Opłaty za opłatek są w całości przeznaczone dla panów kościelnych i pana organisty. Jest to forma podziękowania za ich gorliwą służbę w parafii. Serdecznie zachęcamy do zaopatrywania się w poświęcone opłatki, które rozprowadza nasza parafia, niż nabywanie ich z niepewnego źródła.

15. W tym tygodniu zmarli śp: Elżbieta Lewandowska, Joanna Pulkowska, Irena Kołodziejczak, Urszula Kaczmarczyk. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

16. Dzisiaj po Mszy Świętej zapraszamy na film do kawiarenki.