IV Niedziela Adwentu (18.12)

1. Serdecznie zapraszamy na roraty odprawiane codziennie w dni powszednie zarówno o godz. 6:45 jak i godz. 18:30 do piątku włącznie.

2. Na czas bezpośrednich przygotowań do świąt Bożego Narodzenia będzie przerwa w odwiedzinach duszpasterskich do 26 grudnia włącznie. Plan kolęd jest wywieszony w gablocie w kruchcie kościoła oraz na stronie internetowej naszej parafii: parafialotnisko.pl.

3. W tym tygodniu biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku od godz. 9:00 do 10:00.

4. 21 grudnia w środę, w naszej parafii odbędzie się spowiedź Bożonarodzeniowa z udziałem księży z dekanatu. Zapraszamy na godz. 16:45 wszystkich kandydatów do bierzmowania.

5. W środę od godz. 19:15 do godz. 20:30 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji młodzieży naszej parafii.

6. W piątek o godz. 15:30 w salce parafialnej  odbędzie się spotkanie opłatkowe dla członków wszystkich grup parafialnych.

7. W Wigilię Bożego Narodzenia będziemy celebrować trzy Pasterki o: 20:00, 22:00, 24:00.

8. W Uroczystość Bożego Narodzenia 25 grudnia, a także 26 grudnia, we wspomnienie św. Szczepana Msze Święte w porządku niedzielnym.

9. Można nabywać świece Caritas w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy dzieciom. Małe świece w cenie 10 zł, a duże w cenie 20 zł.

Opłatek jest dostępny u pana organisty i u panów kościelnych.

10. Tak jak w ubiegłych latach trwa zbiórka pt: Paczuszka dla maluszka. Do kościoła pod choinkę możemy przynosić prezenty dla hospicjów dziecięcych.

11. W ostatnim tygodniu odeszła do Pana śp.: Helena Stuligrosz, Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…