V Niedziela Zwykła (5.02)

1. Zapraszamy serdecznie dzieci na półkolonie plastyczne od poniedziałku do soboty od godz. 10:00 do 12:00 w salce parafialnej.

2. W środę spotkanie Wspólnoty św. Moniki po wieczornej Mszy Świętej w salce parafialnej.

3. Zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na wspólną projekcję odcinka serialu The Chosen, dotyczącego życia Pana Jezusa a także na pizze i coś słodkiego w czwartek po wieczornej Mszy Świętej.

4. Zapraszamy także młodzież uczącą się w szkole średniej oraz studentów, którzy przyjeżdżają na weekend do swoich domów na spotkanie Wspólnoty Młodzieżowej w piątek o godz. 19:30 w salce parafialnej.

5. W sobotę obchodzimy wspomnienie Matki Bożej z Lourdes a także światowy dzień chorego. Po wieczornej Mszy Świętej chętnym chorym udzielimy sakramentu namaszczenia chorych.

6. Serdecznie zapraszamy na wykład pani prof. dr hab. Bożeny Łozowickiej pt: „Alleopatia w Twoim ogródku”,  który odbędzie się za tydzień, w niedzielę 12 lutego o godz. 16:00. Nauczymy się m.in. zasad pielęgnacji ekologicznego ogródka. Alleopatia to sposób komunikacji roślin, wiedza o wzajemnym oddziaływaniu na siebie poszczególnych gatunków drzew, krzewów i roślin ozdobnych. Udział w wykładzie jest gratis. Zapisy w biurze parafialnym.

7. 16 lutego zapraszamy na parafialny tłusty czwartek o godz. 16:00 w salce parafialnej. Pączki upieką poszczególne wspólnoty parafialne.

8. W ubiegłym tygodniu zmarł śp.: Piotr Czerliński. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…