VII Niedziela Zwykła (19.02)

1. Dzisiaj o godz. 13:00 Msza Święta oraz spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz ich rodziców a o godz. 18:30 Msza Święta i krótka katecheza dla kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.

2. W poniedziałek o godz. 14:00 Wspólnota św. Franciszka zawiezie do Węgrowa do schroniska karmę dla zwierząt.

3. W każdy poniedziałek od godz. 15:00 do godz. 16:00 działa poradnia psychologiczna. Pani Elżbieta Dorosz ma stałe dyżury w jednej z salek parafialnych. Pani psycholog specjalizuje się w niesieniu pomocy osobom uzależnionym od alkoholu oraz krewnym tych osób.

4. W poniedziałek od godz. 16:00 do godz. 18:00 warsztaty plastyczne dla dzieci.

5. We wtorek rozpocznie się nabożeństwo 40-godzinne przed Wielkim Postem. Adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 7:00 do północy z środy popielcowej na czwartek w kaplicy Wieczystej Adoracji.

6. We wtorek o godz. 16:00 rusza szkółka języka niemieckiego dla początkujących w salce parafialnej. Zapisy w biurze parafialnym.

7. We wtorek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie katechetów w salce parafialnej.

8. W Środę Popielcową Msze Święte o godz: 7:00, 8:30, 10:00, 16:00, 17:00, 18:30. Dodatkowo Msza Święta będzie sprawowana w szpitalu o godz. 17:30. Na wszystkich Mszach Świętych będzie obrzęd posypania głów popiołem.

9. W środę o godz. 18:30 Msza Święta za wspólnotę św. Moniki.

10. W piątek o godz. 17:00 droga krzyżowa dla dzieci, o godz. 17:30 będą wyczytywane wypominki roczne, o godz. 18:00 droga krzyżowa dla dorosłych i młodzieży. Na Mszy Świętej wieczornej będziemy modlić się za zmarłych, których imiona i nazwiska wyczytywaliśmy w wypominkach rocznych.

11. W sobotę o godz. 8:30 Msza Święta będzie sprawowana w języku łacińskim.

12. W przyszłą niedzielę o godz. 13:00 Msza Święta dedykowana społeczności Zespołu Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych.

13. W niedziele Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:30.

14. W ubiegłym tygodniu zmarli śp.: Elżbieta Radomska oraz Franciszek Kowalski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

15. Dzisiaj w naszej parafii gościmy świeckich misjonarzy, którzy pracują w Etiopii. Po Mszy Świętej będą zbierać ofiary do puszek, które będą przeznaczone na ich posługę misyjną. Po Mszy Świętej zapraszamy do kawiarenki na bardzo ciekawe spotkanie z misjonarzami. Będzie też pokaz zdjęć.