I Niedziela Wielkiego Postu (26.02)

1. Dzisiaj po Mszy Świętej zbiórka do puszek dla parafii w Chersoniu na Ukrainie. Pomoc zostanie przekazana za pośrednictwem ks. Dominika Fiszer, który pojutrze wraca na Ukrainę.

2. W poniedziałek od godz. 15:00 do godz. 16:00 będzie czynna poradnia psychologiczna, od godz. 16:00 do godz. 18:00 warsztaty plastyczne dla dzieci a po Mszy Świętej wieczornej spotkanie wspólnoty Sychar.

3. We wtorek o godz. 16:00 spotkanie grupy uczącej się języka niemieckiego.

4. W środę po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.

5. W czwartek o godz. 17:00 dekanalne spotkanie katechetów.

6. W czwartek po wieczornej Mszy Świętej nabożeństwo pierwszoczwartkowe o nowe oraz święte powołania kapłańskie i zakonne.

7. W piątek o godz. 17:00 droga krzyżowa dla dzieci a o godz. 18:00 dla młodzieży i dorosłych. Tego dnia również okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej od godz. 17:30 oraz spotkanie wspólnoty Miłosierdzia Bożego po wieczornej Mszy Świętej.

8. W sobotę po Mszy Świętej o godz. 8:30 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Tego dnia odwiedzimy chorych z sakramentami świętymi. Ponadto o godz. 16:00 w salce parafialnej spotkanie Margaretek, Akcji Katolickiej, Róż Różańcowych oraz Wspólnoty Wieczystej Adoracji.

9. W przyszłą niedzielę o godz. 13:00 Msza Święta i spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz ich rodziców.

10. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17:30.

11. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na operacje wydłużenia kończyn dolnych dla Klaudii.

12. Biurze parafialnym można odbierać karki do spowiedzi wielkanocnej.

13. Wczoraj nasi pielgrzymi szczęśliwie powrócili z Rzymu. Przy tej okazji zapraszamy na kolejny wyjazd za granicę w dniach 17-19 kwietnia do Holandii. W programie zwiedzanie Amsterdamu i festiwal tulipanów.

14. W ubiegłym tygodniu zmarli śp.: Barbara Szczypior, Mirosław Dyguła oraz Jan Gazarkiewicz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…