II Niedziela Wielkiego Postu (5.03)

1. Dzisiaj po Mszach Świętych przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na operacje wydłużenia kończyn dolnych dla Klaudii.

2. Dzisiaj o godz. 13:00 Msza Święta i spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz ich rodziców.

3. W poniedziałek od godz. 15:00 do godz. 16:00 będzie czynna poradnia psychologiczna a od godz. 16:00 do godz. 18:00 odbędą się warsztaty plastyczne dla dzieci.

4. W środę po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Wspólnoty św. Moniki.

5. W piątek o godz. 17:00 droga krzyżowa dla dzieci a o godz. 18:00 dla młodzieży i dorosłych.

6. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 18:30 Msza Święta i katecheza dla kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.

8. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17:30.

9. Biurze parafialnym można odbierać karki do spowiedzi wielkanocnej.
10. Dziękujemy za ofiary złożone na rzeczy parafii w Chersoniu. Uzbieraliśmy 4200 zł oraz 5 euro, które wraz z mnóstwem wełnianych rękawiczek, szali i innych ręcznie wykonanych rzeczy przekazaliśmy w ubiegłym tygodniu za pośrednictwem ks. Dominika Fiszer.

11. W ubiegłym tygodniu zmarła śp.: Regina Sokołowska. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

12. Po Mszy Świętej zapraszamy do kawiarenki na kawę, coś słodkiego oraz krótką projekcję filmu dotyczącego Góry Tabor.