III Niedziela Wielkiego Postu (12.03)

1. Dziękujemy za ofiary złożone na dzisiejszą kolektę inwestycyjną.

2. Dzisiaj o godz. 18:30 Msza Święta i spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.

3. W poniedziałek od godz. 16:00 do godz. 18:00 warsztaty plastyczne dla dzieci.

4. W tym roku nie mamy rekolekcji wielkopostnych dla dorosłych, gdyż w dniach od 7 do 14 maja będziemy przeżywać misje święte. Ale w ramach nauk wielkopostnych zapraszamy od poniedziałku do soboty na godz. 17:00 do salki parafialnej na projekcje filmów, reportaży z kolejnych pielgrzymek Ojca Świętego Jana Pawła II do naszej ojczyzny. W poniedziałek o 17:00 – pierwsza pielgrzymka (1979 r.), we wtorek – druga pielgrzymka, itd. Chcemy jeszcze raz wsłuchać się katechezy świętego Jana Pawła II Wielkiego oraz przypomnieć sobie narodowe rekolekcje jakimi były wizyty Jana Pawła II w Polsce.

5. Od środy do piątku odbywać się będą u nas w kościele rekolekcje dla dzieci i młodzieży. Rekolekcje dla klas 1-4 od środy do piątku od godz. 9:00 do godz. 10:15 a dla klas 5-8 od środy do piątku od godz. 11:00 do godz. 12:30. Za bezpieczny przyjazd do kościoła i powrót odpowiadają rodzice. Rekolekcje prowadzi ojciec Adam, redemptorysta wraz ze studentami z Torunia.

6. W środę po wieczornej Mszy Świętej nabożeństwo do świętego Szarbela.

7.  Zapraszamy na spotkanie z poezją ks. Jana Twardowskiego do salki parafialnej w czwartek na godz. 19:30.

8. W piątek odbędzie się pierwsze spotkanie Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio. Spotkanie będzie w godz: 19:30 – 20:30 w kościele. Grupa będzie miała charakter  błagalno-wynagradzający. Spotkania będą odbywać się w każdy trzeci piątek miesiąca. Serdecznie zapraszamy.

9. W ubiegłym tygodniu zmarli śp.: Elżbieta Gadaj, Andrzej Borkowski oraz Michał Pawłowski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

10. Dzisiaj zapraszamy po każdej Mszy Świętej do naszej kawiarenki na piękny i wzruszający film o Janie Pawle II, a także na kawę oraz coś słodkiego.