IV Niedziela Wielkiego Postu (19.03)

1. W poniedziałek od godz. 16:00 do godz. 18:00 warsztaty plastyczne dla dzieci.

2. Msza Święta w intencjach Wspólnoty św. Moniki wyjątkowo w tym miesiącu w czwartek o 18:30.

3. Droga Krzyżowa dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w piątek o godz. 19:30.

4. W sobotę 25 marca będziemy przeżywać Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Tego dnia obchodzimy Dzień Życia oraz Dzieła Duchowej Adopcji Świętujmy także kolejną rocznicę powstania naszej diecezji.

5. W sobotę o godz. 8:30 Msza Święta w języku łacińskim.

6. W sobotę wyruszy pielgrzymka do Lichenia. Spotkanie organizacyjne w piątek po wieczornej Mszy Świętej. Jest jeszcze 6 wolnych miejsc. W dniach 17-19 kwiecień jedziemy na wycieczkę do Holandii na festiwal tulipanów. Jest jeszcze 5 wolnych miejsc.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 13:00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz ich rodziców.

8. W przyszłą niedzielę także o godz. 13:00 Msza Święta dedykowana Szkole na ul. Parkowej.

9. W niedzielę 2 kwietnia o godz. 17:00 spod kościoła Podwyższenia Krzyża Świętego do naszej świątyni wyruszy Marsz Papieski. Marsz będzie przebiegał procesyjnie ulicami: Hallera, Nauczycielską oraz Ikara. Po jego zakończeniu będzie sprawowana Msza Święta dziękczynna za pontyfikat św. Jana Pawła II o godz. 18:30.

10. W niedzielę palmową stowarzyszenia działające przy parafii będą rozprowadzać poświęcone palmy. Zbiórka będzie przeznaczona na cele charytatywne.

11. W Wielki Czwartek, Wielki Piątek oraz Wielką Sobotę (przy okazji poświęcenia pokarmów) będą zbierane ofiary na dekoracje świąteczne i kwiaty do grobu Pańskiego.

12. W Wielki Piątek o godz. 17:00 planujemy Drogę Krzyżową ulicami naszego osiedla. Trasa będzie zbliżona do trasy procesji Bożego Ciała.

13. Nadal zbieramy karmę dla zwierząt ze schroniska w Węgrowie.

14.  W biurze parafialnym i zakrystii są do nabycia paschaliki oraz świece ozdobne „Caritas” w cenie 15 zł. Dochód jest przeznaczony na cele charytatywne.

15. W ubiegłym tygodniu zmarli śp.: Marianna Golau, Krystyna Niedzielska, Ryszard Prochorowicz, Andrzej Froncek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

16. Dzisiaj zapraszamy po każdej Mszy Świętej do naszej kawiarenki na film o Janie Pawle II a także na kawę oraz coś słodkiego.