Niedziela Palmowa (2.04)

1. W Niedzielę Palmową grupy działające przy parafii będą rozprowadzać poświęcone palmy oraz baranki paschalne z chleba. Zbiórka będzie przeznaczona na cele charytatywne.

2. Dzisiaj o godz. 17.00 spod kościoła Podwyższenia Krzyża Świętego do naszej świątyni wyruszy Marsz Papieski. Marsz będzie przebiegał procesyjnie ulicami: Bydgoska, Pruszyńskiego, Bora-Komorowskiego, Hallera, Nauczycielska oraz Ikara. Po zakończeniu marszu będzie sprawowana Msza Święta dziękczynna (o godz. 18.30) za pontyfikat św. Jana Pawła II. Serdecznie prosimy o udekorowanie okien i balkonów na trasie Papieskiego Marszu.

3. Dziś o godz. 17:30 Gorzkie Żale w kościele.

4. W poniedziałek od godz. 16:00 do godz. 18:00 warsztaty plastyczne.

5. W Wielki Wtorek zapraszamy na spowiedź z udziałem księży z dekanatu od godz.16:30 do godz. 18:30.

6. W Wielki Czwartek, Wielki Piątek oraz Wielką Sobotę zapraszamy na ceremonie Triduum zawsze o godz. 20:00. Adoracja Najświętszego Sakramentu do północy w Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielką Sobotę.

7. W Wielki Czwartek, Wielki Piątek oraz Wielką Sobotę (przy okazji poświęcenia pokarmów) będą zbierane ofiary na dekoracje świąteczne i kwiaty do Grobu Pańskiego.

8. W Wielki Piątek Droga Krzyża ulicami naszego osiedla. Droga Krzyżowa rozpocznie się o godz. 17:00. O przeczytanie rozważań i niesienie krzyża serdecznie prosimy mieszkańców poszczególnych bloków: Stacja I: Ikara 2, Stacja II: Ikara 1; Stacja III: Warszawska 1; Stacja IV: Warszawska 3; Stacja V: CWK 3; Stacja VI: Warszawska 5; Stacja  VII: Warszawska 7; Stacja VIII: Stachonia 3 i 4; Stacja IX: Warszawska 9; Stacja X: Warszawska 15; Stacja XI: Warszawska 17; Stacja XII: Warszawska 18, 20; Stacja XIII: Dywizjonu 303 12; Stacja XIV: Ikara 15 i 17. Po zakończeniu Drogi Krzyżowej Komunia Święta w Kościele.

9. W Wielką Sobotę poświęcenie pokarmów od godz. 8:00 do 15:00 co pól godziny. Dodatkowo poświęcenie pokarmów w świetlicy w Węgrowie o godz. 12:00.

10. W Wielkanoc o godz. 6:00 rezurekcja. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 7:00.

11. W poniedziałek Wielkanocny niedzielny porządek Mszy Świętych.

12. W biurze parafialnym i zakrystii są do nabycia paschaliki oraz świece ozdobne „Caritas” w cenie 15 zł. Dochód na cele charytatywne.

13. Przy wyjściu z kościoła można zabrać kartki do spowiedzi.

14. Zapraszamy po Mszy Świętej na projekcję filmu dot. Niedzieli Palmowej.