V Niedziela Wielkanocna (7.05)

1. Od dzisiaj do następnej niedzieli przeżywamy w naszej parafii Misje Święte. Plan Misji jest zawarty na stronie internetowej oraz przy wyjściu z kościoła.

2. Dzisiaj o godz. 16:00 w salce na plebani odbędzie się pierwsze spotkanie historyków. Zapraszamy na wykład pt: „Historia parafii grudziądzkich.” Wykład wygłosi prezes oddziału Polskiego Towarzystwa Historycznego w Grudziądzu pan Dawid Przewodowski.

3. Próby dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej we wtorek i czwartek o godz. 16.15 – I grupa (z godz. 11:30) i o godz. 17:15 – grupa II (z godz. 13:00).

4. Prosimy, aby kandydaci do sakramentu bierzmowania uczestniczyli w obowiązkowych spotkaniach w maju. Rozpiska tych spotkań zawarta jest na stronie internetowej naszej parafii.

5. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy Świętej wieczornej.

6. Spotkanie ministrantów w środę po wieczornej Mszy Świętej.

7. W sobotę 13 maja o godz. 18:00 Procesja Fatimska dookoła kościoła.

8. W przyszłą niedzielę uroczysta Msza z okazji 1 rocznicy Komunii Świętej. Wszystkie dzieci, które w zeszłym roku przyjęły Komunię Świętą zapraszamy w strojach komunijnych.

9. W ubiegłym tygodniu zmarli ś.p.: Mariusz Madziński, Krzysztof Borowski.  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…