Misje święte (galeria)

W dniach 7-14 maja przeżywaliśmy w naszej parafii Misje Święte. Dziękujemy Panu Bogu za ten czas łaski, ale także wyrażamy naszą wdzięczność ks. Prof. Wojciechowi Bęben, który głosił dla nas Słowo Boże oraz sprawował sakramenty święte. Dziękujemy także wszystkim prelegentom, którzy mieli swoje wykłady w salce parafialnej. Dziękujemy także wam za liczne uczestnictwo w Misjach.

Owocem Misji Świętych jest powstanie duszpasterstwa małżeństw niesakramentalnych. Spotkania dla tych osób będą w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca. Rozpoczynać je będziemy Mszą Świętą o godz. 18:30, po której będzie spotkanie w salce parafialnej. Ponadto w naszej parafii powstały „Dzieci Maryi”. Do tej grupy należeć mogą dzieci, które zobowiążą się codziennie odmawiać jakąś dowolną modlitwę do Maryi. Dzieci te dostaną specjalną pelerynkę, która będzie ich wyróżniać. Grupę będzie prowadziła p. Hanna Guz.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia: