XV Niedziela Zwykła (14.07)

1. Serdecznie zapraszamy na nasz festyn parafialny od 10:00 do 15:00. Przewidzianych jest wiele atrakcji. Serdecznie dziękujemy wolontariuszom, którzy pomagają nam w przygotowywaniu festynów.
2. Trwamy w trybie wakacyjnym. Msze Święte w czasie wakacji tylko
o 8:30 i 18:30. Na czas wakacji zawieszamy spotkania grup parafialnych.
3. W czasie wakacji biuro parafialne będzie czynne po wieczornej Mszy Świętej.
4. W biurze parafialnym jest nowy kalendarz intencji na rok 2025.
5. Od 1 stycznia Msze Święte będą o godz. 7:00 oraz 18:00.
6. Trwają prace przy murowaniu schodów z płyt granitowych przy kościele. Dotychczas zapłaciliśmy za tę inwestycję 22 tys. Musimy jeszcze zapłacić dwie trzecie tej inwestycji. Ponadto od sierpnia będziemy malować elewacje zewnętrzną kościoła. Zakupiliśmy już 800 litrów farby silikonowej elewacyjnej za którą zapłaciliśmy 24 tysiące. Farba jest zmagazynowana w zakrystii.
7. Serdecznie zapraszamy na Dzień Poświęcony św. Janowi Pawłowi II pt. „Niestrudzony pielgrzym” w ramach Grudziądzkich spotkań ze św. Janem Pawłem II . W programie projekcja relacji z najważniejszych pielgrzymek Jana Pawła II po Mszy Świętej o godz. 8:30, 10:00, 11:30, 13:00 oraz o godz. 16:00 w salce parafialnej. Po projekcji kawa i słodki poczęstunek.
8. Zapraszamy wyjazdy: POLA LAWENDY 16.09.2024, WŁOCHY TOSKANIA-RZYM 15-23.10.2024, WROCŁAW – najpiękniejszy Jarmark Bożonarodzeniowy wraz ze zwiedzaniem miasta 6-8 grudnia 2024 r. Ponadto zostało jeszcze kilka wolnych miejsc na wyjazd do Gdyni do Oceanarium-Sopot 27 lipca 2024.
9. W ostatnim czasie zmarł śp. Stanisław Osiński. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
0 Komentarzy