III Niedziela Adwentu (15.12)
1. Tradycyjnie serdecznie zapraszamy na nasz festyn parafialny od 10:00
do 15:00.
2. Dzisiaj panie z Rękodzieła Artystycznego organizują kiermasz świąteczny. Wszystkie ofiary z tego kiermaszu są przeznaczone na cele inwestycyjne parafii.
3. Dzisiaj zbiórka do puszek na operację serca dla dwuletniej Dorotki.
4. W poniedziałek poradnia psychologiczna od 16:30 do 18:00.
5. Poniedziałkowe zajęcia plastyczne zajęcia są odwołane. Następne odbędą się 13 stycznia.
6. Na czas przygotowań do świąt i na święta Bożego Narodzenia zawieszamy wizyty duszpasterskie, które wznowimy po świętach. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku od godz. 9:15 do 10:15.
7. We wtorek spowiedź z udziałem księży z dekanatu od 17:00 do 18:30.
8. Serdecznie zapraszamy na roraty odprawiane codziennie w dni powszednie zarówno o godz. 6:45 jak i godz. 18:30. Zapraszamy szczególnie dzieci z lampionami. „Dzieci Maryi” zapalają w czasie rorat roratkę. Zapraszamy także do wzięcia udziału w konkursie Mój piękny lampion. Wykonane lampiony można przynosić do kościoła.
9. W środę po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo ku czci św. Szarbela.
10. W piątek Msza Święta w intencjach Grupy modlitewnej św. o. Pio. Po Mszy Świętej spotkanie Grupy Modlitewnej św. o. Pio, Wspólnoty Miłosierdzia
i Rycerstwa Niepokalanej.
11. W przyszłą niedzielę o 13:00 Msza Święta dedykowana społeczności Szkoły na ul. Parkowej.
12. W zakrystii oraz w biurze parafialnym można nabywać świece Caritas na stół wigilijny. Duże świece w cenie 20 zł a małe po 10 zł. a u p. organisty i u p. kościelnego można nabywać opłatki na stół wigilijny.
13. W tym roku w Boże Narodzenie będą trzy „pasterki” o 20:00, 22:00 i 24:00.
14. Tak jak w ubiegłych latach ogłaszamy zbiórkę Paczuszka dla maluszka. Do kościoła pod choinkę możemy przynosić prezenty dla hospicjów dziecięcych.
15. W ostatnim czasie zmarli śp. Genowefa Mech i Henryk Szwed. Wieczny odpoczynek…
0 Komentarzy