Intencje Mszalne (6-13.08)

Sobota 5.08  XVII  tygodnia zwykłego 18:30 – Int. dziękczynna w 10 r. ślubu Państwa Darii i Łukasza Sikora i  za zmarłą Grażynę w 10 r. śm.; 18:30 – Za zmarłego Mirosława Szypenbeil – int. od sąsiadów; Niedziela 6.08     XVIII Niedziela zwykła – Przemienienie Pańskie 7:00 – Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św., opiekę Więcej…

Intencje Mszalne (30.07-6.08)

Sobota 29.07  Śśw. arty, Marii i Łazarza, wsp. 18:30 – Za zmarłego Fryderyka Juras – int. z ofiar pogrzebu; 18:30 – Za zmarłego Michała Duma; Niedziela 30.07     XVII Niedziela zwykła 7:00 – Za zmarłego Albina Pawłowskiego – int. w m-c po pogrzebie; 7:00 – Za zmarłego Kazimierza Kościuk – int. z ofiar pogrzebu;  8:30 – O łaskę zbawienia dla zmarłych: Więcej…

Intencje Mszalne (23-30.07)

Sobota 22.07  Św. Marii Magdaleny, święto 18:30 – Za zmarłego Tadeusza Lizakowskiego w 15 r. śm.; 18:30 – Za zmarłą Urszulę Zielazną w 1 r. śm.; 18:30 – Za zmarłych rodziców Gertrudę i Stefana oraz brata Stefana Borowiak; Niedziela 23.07     XVI Niedziela zwykła 7:00 – Za zmarłą Halinę Wilczewską – int. w m-c po pogrzebie; 8:30 – Za zmarłych rodziców Longinę Więcej…

Intencje Mszalne (16-23.07)

Sobota 15.07  Św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła, wsp. 18:30 – Za zmarłych rodziców Leokadię i Henryka Wilkosz oraz zmarłych z rodziny; Niedziela 16.07     XV Niedziela zwykła 7:00 – Za zmarłą Danielę Górską – int. z ofiar pogrzebu; 7:00 – Za zmarłych Janinę w 95 r. ur. oraz Józefa w 17 r. śm. Kasprzyk 8:30 – Za zmarłych siostrę Bożenę, rodziców Helenę Więcej…

Intencje Mszalne (9-16.07)

Sobota 8.07  sw. Jana z Dukli, prb., wsp. 18:30 – Za zmarłego brata Ryszarda Wąż w r. ur. oraz rodziców z obojga stron; Niedziela 9.07     XIV Niedziela zwykła 7:00 – Za zmarłych Annę Kacprzycką z ok. ur., Jana Kacprzyckiego oraz Zofię i Jana Jurek;  8:30 – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Małgorzaty z ok. ur.; 8:30 – Za zmarłego Jerzego Więcej…

Intencje Mszalne (2-9.07)

Sobota 1.07  XII  tygodnia zwykłego  18:30 – Za zmarłych męża Franciszka Jutrzenkę w 1 r. śm., rodziców Annę i Józefa Kamińskich oraz Mariannę i Ignacego Jutrzenka; Niedziela 2.07     XIII Niedziela zwykła 7:00 – Za zmarłych mamę Karolinę Sokołowską w r. ur., tatę Witolda i brata Czesława;  8:30 – Za zmarłą Gertrudę Rejmus – Msza św. gregoriańska; 8:30 – Za zmarłą Teresę Więcej…

Intencje Mszalne (25.06-2.07)

Sobota 24.06  Narodzenie św. Jana Chrzciciela, urocz. 18:30 – Za zmarłą mamę Wandę z ok. ur. i im.; 18:30 – Za zmarłego Jana Zaborowskiego z ok. im.; Niedziela 25.06     XII Niedziela zwykła 7:00 – Za zmarłych Bogusławę Seroka i rodziców z obojga stron;  8:30 – Za zmarłą Gertrudę Rejmus – Msza św. gregoriańska; 8:30 – Za zmarłych Krystynę i Ludomiła Wojtackich; 8:30 – Więcej…

Intencje Mszalne (18-25.06)

NIEDZIELA 18.06 – XI Niedziela zwykła 7:00 – O łaskę zdrowia, Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi dla Elżbiety;  8:30 – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej oraz wszelkie potrzebne łaski dla Monikiz ok. 18 ur. oraz Beaty z ok. ur.; 8:30 – Za zmarłych Danutę i Władysława oraz dziadków z obojga stron;; 8:30 – Za zmarłą Elżbietę Gadaj z ok ur.; 10:00 – Za zmarłą Gertrudę Rejmus – Msza św. gregoriańska; 10:00 – Za ks. Marka Stacherskiego z ok. rocz. święceń; 10:00 – Za zmarłych Mariana Nurkowskiego, rodziców Więcej…

Intencje Mszalne (11-18.06)

NIEDZIELA 11.06 – X Niedziela zwykła 7:00 – Za zmarłych Justynę i Franciszka Kaczmarek oraz Wojciecha Chruściel;  8:30 – Za zmarłych Rafała Bugalskiego w r. ur. oraz Kazimierza Bugalskiego; 8:30 – Za zmarłego Henryka Sobiechowskiego – Msza św. gregoriańska; 8:30 – Za zmarłą Gertrudę Rejmus – Msza św. gregoriańska; 8:30 – Za zmarłą Pelagię Kilińską w 1 r. śm.; 10:00 – Za zmarłych Piotra w 43 r. śm. i Jadwigę Wiśniewskich, siostrę Marię, szwagrów Benedykta i Kazimierza; 10:00 – Za zmarłych Waldemara Jarentowskiego w 19 r. śm. oraz Walerię i Ignacego Kubińskich w 22 r. Więcej…

Intencje Mszalne (4-11.06)

NIEDZIELA 4.06 – Uroczystość Najświętszej Trójcy 7:00 – O łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Maryi dla Elżbiety;  8:30 – Za zmarłego Henryka Sobiechowskiego – Msza św. gregoriańska; 8:30 – Za zmarłą Zofię Wojtaszewską w r. śm. oraz zmarłych z rodziny Arendt; 8:30 – Za zmarłą Teresę Murawską – int. w m-c po pogrzebie; 10:00 – Za zmarłych Annę Kowalczyk, dziadków Witolda i Katarzynę Kozłowskich oraz Jana Cioch; 10:00 – Za zmarłych Ryszarda Stolp w 31 r. śm., rodziców z obojga stron, siostrę Barbarę Więcej…