XXVII Niedziela Zwykła (2.10)

1.  Dzisiaj o godz. 13.00 Msza Święta oraz spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz ich rodziców.

2. Serdecznie zapraszamy dzieci na warsztaty plastyczne w poniedziałek od godz. 16:00 do 18:00 w salce parafialnej.

3. Dzisiaj o godz. 18:00 różaniec dla dorosłych i dzieci. Od poniedziałku do piątku różaniec dla dzieci o godz. 17:00, a o godz. 18:00 dla dorosłych.

4. Zapraszamy we wtorek, we wspomnienie św. Franciszka z Asyżu na godz. 16:00 dzieci z naszej parafii ze swoimi zwierzątkami na krótką modlitwę przed kościołem przy krzyżu. Pomodlimy się o zdrowie dla zwierzątek oraz ich właścicieli.

5. W środę po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Rycerstwa Niepokalanej w salce parafialnej, a także spotkanie ministrantów i lektorów.

6. W piątek od godz. 17:30 spowiedź pierwszopiątkowa.

7. Także w piątek, w czasie Mszy Świętej wieczornej święcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

8. Po wieczornej Mszy Świętej w piątek spotkanie Wspólnoty Młodzieżowej w salce parafialnej orazWspólnoty Miłosierdzia Bożego.

9. W sobotę o godz. 16:00 spotkanie w plebanii Rodziny Radia Maryja.

10. Za tydzień, w niedzielę kolekta inwestycyjna.

11. W przyszłą niedzielę o godz. 18:30 Msza Święta dla kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania oraz krótka katecheza.

13. Przy wyjściu ze świątyni jest wyłożony tygodnik „Niedziela” (w cenie 10 zł) oraz biuletyn parafialny (dowolne ofiary). W biurze parafialnym można składać wypominki roczne i jednorazowe.

14. W ubiegłym tygodniu zmarli ś.p.: Elżbieta Prokopek oraz Sławomir Onyszko. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

15. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej serdecznie zapraszamy do salki katechetycznej w plebanii na 15 minutowy film o Lourdes oraz na kawę i coś słodkiego.