Grupa modlitewna św. o. Pio

Wśród wielu świętych bardzo dużą popularnością, także w Polsce cieszy się św. o. Pio. Powstało wiele Grup Modlitewnych na całym świecie, które za wstawiennictwem tego świętego proszą Boga o potrzebne łaski. Ten popularny święty cieszący się niezwykłym wstawiennictwem u Boga wyprosił wiele łask potrzebnych dla tych, którzy go prosili od uzdrowień duszy po uzdrowienia ciała.

Nasza grupa wspólnie zanosi prośby do Boga przez wstawiennictwo tego świętego. Spotkania GMoP odbywają się w 3 piątek miesiąca. Przed Msza Świętą można przy wejściu do kościoła (pod chórem) zostawić w specjalnym miejscu intencje w których sprawowana będzie Przenajświętsza Ofiara Mszy Świętej. Po niej uczestniczymy w 30 minutowej adoracji Najświętszego Sakramentu gdzie modlimy się w naszych intencjach. Każdy należący do Grupy Modlitewnej świętego o.Pio odmawia też każdego dnia jedną, wybraną przez siebie, choćby krótką modlitwę do św. o. Pio.