XXIII Niedziela Zwykła (5.09.2021)

1. Dzisiaj o godz. 13:00 Msza św. z udziałem dzieci podczas której poświęcimy przybory szkolne.
  2. O godz. 18:30 Msza św. dla młodzieży, po której spotkanie dla młodzieży pragnącej rozpocząć przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  3. Jutro, w poniedziałek o godz. 7:00 wyjeżdżamy na wycieczkę do Zakopanego i Krakowa. Krótkie spotkanie organizacyjne dzisiaj, po wieczornej Mszy świętej.
  4. W czwartek 9 września o godz. 18:00 wznawiamy lekcje języka włoskiego. Zaprasza nasz nauczyciel Ezio Capitanio.
  5. W czwartek po wieczornej Mszy świętej, na plebanii, spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.
  6. W czwartek po wieczornej Mszy świętej spotkanie Kościoła Domowego w plebanii.
  7. W sobotę o godz. 15:00 w kościele spotkanie wszystkich Róż różańcowych.
  8. W sobotę o godz. 9:00 Pan Organista zaprasza na spotkanie scholii w plebanii.
  9. W sobotę 18 września piesza pielgrzymka do Rywałdu. Zapraszam szczególnie młodzież.
  10. 15 października organizujemy pielgrzymkę do Radia Maryja i Telewizji Trwam.
  11. 9 grudnia organizujemy wyjazd do Gdynii, do Teatru Muzycznego na musical Skrzypek na dachu.
  12. Przy wyjściu ze świątyni jest wyłożony: tygodnik „Niedziela” – cena 6 zł. i biuletyn parafialny – dowolne ofiary;
  13. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do Domu Ojca odszedł ś. p. Lucjan Puzon. Wieczny odpoczynek…