V Niedziela Wielkanocna (28.04)

Tradycyjnie zapraszamy dzisiaj i za tydzień na piknik parafialny od godz. 10:00 do godz. 15:00. Atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz smaczna zupa.

2. Zapraszamy na projekcję odcinka serialu „The Chosen” o życiu Pana Jezusa oraz katechezę biblijną po wieczornej Mszy Świętej w kawiarence.

3. W poniedziałek Parafialny Klub Seniora o 15:00. Po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Wspólnoty Sychar.

4. W poniedziałek w czasie wieczornej Mszy Świętej będziemy modlili się w sposób szczególny o potrzebne łaski dla ks. Piotra Neumanna z okazji 45 rocznicy święceń kapłańskich.

5. Zapraszamy na wykład p. Andrzeja Burzyńskiego pt: „Manipulacje – jak je rozpoznać?” w poniedziałek w godz. 17:00-19:00 w salce parafialnej. Przed wykładem możliwość porady u specjalisty psychoterapii uzależnień od godziny 16:00 do 17:00.

6. We wtorek i środę będziemy sadzili kwiatki przy kościele od godz. 8:00. Serdecznie zapraszamy do pomocy.

7. We wtorek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie wspólnoty Młodzieżowej.

8. Zapraszamy wszystkich na Parafialny Rajd Rowerowy w środę 1 maja o godz. 10:00.

9. W czwartek po wieczornej Mszy Świętej nabożeństwo o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne.

10. 3 maja będziemy obchodzić uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Tego dnia niedzielny porządek Mszy Świętych. Tego dnia z racji pierwszego piątku miesiąca, spowiedź święta przed każdą Mszą Świętą.

11. W sobotę wyjście „Parafialnych Wędrowców” o godz. 10:00.

12. W sobotę o godz. 8:30 Msza Święta i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Tego dnia odwiedzimy chorych z sakramentami świętymi. O 16:00 spotkanie Wspólnoty Wieczystej Adoracji, Róż Różańcowych oraz Margaretek.

13. Msza Święta z okazji rocznicy I Komunii Świętej 12 maja o godz. 13:00.

14. Zapraszamy tegoroczne dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami na jednodniowy wyjazd pielgrzymkowy do Sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie 25 maja. W planie: Msza Święta dziękczynna za dzieci i ich rodziców, obiad, zwiedzanie pięknego terenu Sanktuarium. Szczegóły u ks. Marka.

15. Zapraszamy młodzież na wyjazd na Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na Polach Lednickich 1 czerwca. Szczegóły i zapisy u ks. Dawida.

16. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego biura pielgrzymkowego wyjazdów. Wycieczka Jeruzal (serialowe Wilkowyje) + Janów Podlaski 09.08-10.08.2024 oraz Włochy Toskania+Rzym oraz wyjazd do Teatru Muzycznego w Gdyni 3 listopada. Szczegóły w biurze pielgrzymkowym.

17. W maju nabożeństwa majowe w kościele o godz. 18:00 oraz codziennie w Węgrowie także o godz. 18:00.