W najbliższy czwartek przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa czyli Boże Ciało. Msze Św. o godz.: 700, 830, 1000. Po Mszy świętej o godz. 1000 odbędzie się procesja eucharystyczna. Bezpośrednio po niej zostanie odprawiona Msza święta. Po południu godziny Eucharystii bez zmian: 1300, 1730 i 1830. Po wieczornej Mszy św.zostanie odprawione Nabożeństwo Czerwcowe. W Uroczystość Bożego Ciała obowiązuje uczestnictwo we Mszy Św. Prosimy o przygotowanie ołtarzy: I – ul. Warszawska nr 1, II – ul. Warszawska nr 21, III – ul. Dywizjo-nu 303 nr 3, IV – ul. Ikara nr 3. Procesja wyruszy z kościoła stałą trasą: ul. Ikara, Nauczycielską do ołtarza przy ul. Warszawskiej 1, następnie ul. Skarżyńskiego do ołtarza przy ul.  Warszawskiej 21, stąd ul. Polskich Skrzydeł do ołtarza przy ul. Dywizjonu 303 nr 3, następnie do ołtarza przy ul. Ikara 3. Zakończenie Procesji Mszą Świętą w świątyni. Prosimy, aby od godz. 1030do 1200 na trasie Procesji nie parkować samochodów. Prosimy również o uporządkowanie trasy Procesji oraz o udekorowanie bloków, okien wszystkich mieszkań – nie tylko na trasie procesji – niech to będzie wyrazem naszej żywej wiary w obecność Pana Jezusa Eucharystycznego wśród nas. Prosimy także o włączenie się Mieszkańców innych bloków w przygotowanie Ołtarzy w określonych miejscach. Na Procesję zabieramy ze sobą Śpiewnik z pieśniami eucharystycznymi (z poprzednich lat) lub książeczki z tekstami pieśni, aby czynnie włączyć się w ceremonie. Próba sypania kwiatów na procesję w: poniedziałek, wtorek i środę o godz. 1630 przed świątynią – serdecznie prosimy Rodziców o przysłanie lub przyprowadzenie Dzieci na próby. Dziewczynki, które nie będą brały udziału w próbach sypania kwiatów prosimy nie podstawiać na samą procesję, ponieważ nie będą orientowały się jak się zachować i powstaje zamieszanie. Dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii Św. zapraszamy by uczestniczyły w Procesji w strojach pierwszokomunijnych. Prosimy również poszczególne Wspólnoty o przygotowanie i niesienie codziennie w Procesjach chorągwi i baldachimu. W tzw. Oktawie Bożego Ciała po wieczornych Mszach Św. procesja wokół świątyni. Osoby zaangażowane w przygotowanie ołtarzy (podobnie jak w ubiegłych latach) – zapraszamy do kościoła jutro (poniedziałek) po Mszy Św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy.