Informacje dla kandydatów do Bierzmowania

PONIŻSZE INFORMACJE DOTYCZĄ TYCH, KTÓRZY W TYM ROKU MAJĄ PRZYSTĄPIĆ DO SAKRMANETU BIERZMOWANIA (OD 2 KLASY SZKOŁY ŚREDNIEJ WZWYŻ)

Drodzy kandydaci do sakramentu bierzmowania!

1. Jak już wiecie Msza Święta na której będzie udzielony Wam sakrament bierzmowania będzie sprawowana 02.10.2023 o godz. 18:30 przez ks. bp. Józefa Szamockiego. Ze względu na to, że nie mamy dużo czasu po powrocie z wakacji na przygotowanie bezpośrednie będzie to czas intensywniejszy niż zwykle, dlatego przy uwzględnianiu i planowaniu różnych swoich wydarzeń proszę mieć to na względzie. Tym bardziej, że ten sakrament jest udzialany raz w życiu.

2. Kolejne spotkanie w kościele odbędzie się w niedzielę 3 września o godz. 18:30 (Msza Święta i spotkanie organizacyjne).

3. Zgodnie z zapowiedzią w pierwszej połowie września odbędzie się egzamin ustny z wcześniej przedstawionych i omówionych pytań. Egzamin ma sprawdzić m.in to czy jesteście świadomi i wiecie w czym będziecie uczestniczyć.

4. Egzamin będzie odbywał się w biurze parafialnym bądź w salce naprzeciw od godz. 19:30.

Terminy grup:

*grupy poniedziałkowe – 11.09

*grupa wtorkowa – 05.09.

*grupa środowa – 12.09

*grupy czwartkowe – 14.09. UWAGA: ZMIANA TERMINU!!!!

*grupy piatkowe – 07.09.

TERMIN DODATKOWY – 13.09 (tylko w wyjątkowych przypadkach)

5. Gdyby komuś z Was nie pasował ten termin egzaminu można umówić sie indywidualnie w biurze parafialnym lub po której z Mszy Świętych.

6. Ostatecznym dniem na zdanie egzaminu jest: 13.09 2023

7. Zgodnie z umową warunkiem przystąpienia do egzaminu jest: wystarczajaca ilość obecności na spotkaniach a także posiadanie wszystkich potrzebnych a nie jeszcze nie oddanych dotąd dokumentów (w razie braku pewności – można przyjść do biura parafialnego lub zapytać po Mszy Świętej).

8. Pozostałe informacje zostaną udzielone na spotkaniu 03.09.2023.

9. Kandydatom do bierzmowania przypominamy o godnym stroju i zachowaniu w kościele.