XVII Niedziela Zwykła (24.07)

1. Gościmy dzisiaj w naszej parafii o. Marka Szymańskiego z Ekwadoru. Dziękujemy za świadectwo życia. Po Mszy Świętej o. Marek będzie zbierał ofiary na cele misyjne.

2. W poniedziałek po Mszy Świętej spotkanie Wspólnoty Sychar.

3. W środę po wieczornej Mszy Świętej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W piątek o 17:30 wypominki roczne za zmarłych.

5. W przyszłą niedzielę Słowo Boże wygłosi dla nas s. Władysława – Dominikanka z Mielżyna, która prowadzi placówkę ciężko chorych dzieci. S. Władysława po Mszach Świętych będzie zbierała ofiary na remont Domu dla osób niepełnosprawnych.

6. W czasie wakacji w dni powszednie Msze Święte o godzinie 7:00 i 18:30.

7. W czasie wakacji biuro parafialne czynne od 17.00 do 18.00.

8. Serdecznie zapraszamy w każdą niedzielę na Mszę św. – dzieci na godz. 13:00, młodzież na godz. 18:30.

9. Przy wyjściu ze świątyni jest wyłożony tygodnik „Niedziela” (w cenie 8 zł) oraz biuletyn parafialny (dowolne ofiary).

10. W dniu 27 sierpnia (sobota) organizujemy pielgrzymkę do Gietrzwałdu. Koszt 60 zł. Serdecznie zapraszamy.

11. W dniach 02-13 sierpnia odbędzie się Piesza Pielgrzymka do Częstochowy. Pragniemy w naszej parafii stworzyć grupę pielgrzymów wraz z księdzem wikariuszem. Szczególnie zapraszamy młodzież.