XXIV Niedziela Zwykła (11.09)

1. Zapraszamy do biura parafialnego. Biuro czynne od godz. 16:00 do        18:00, w soboty od godz. 9:15 do 10:15.

2. We wtorek o godz. 17:00 próba chóru. Po Mszy Świętej wieczornej     spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.

3. W środę po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Wspólnoty Wieczystej Adoracji w salce parafialnej. Tego samego dnia, także po Mszy Świętej wieczornej spotkanie ministrantów i lektorów.

4. Zapraszamy na darmowe lekcje języka angielskiego i języka włoskiego. J. angielski we wtorki o 17:00 dla zaawansowanych, a w czwartki o 16:45 dla początkujących. J. włoski dla początkujących w środy o 16:00 a dla zaawansowanych w czwartki o 17:30.

5. 15 września o godz. 16:00 zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą za ojczyznę.

6. 17 września organizujemy rajd rowerowy. Wyjazd spod plebanii o 10:00.

7. W niedzielę po Mszy Świętej o godz. 13.00 pierwsze spotkanie organizacyjne dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz ich rodziców.

8. Za tydzień po Mszy Świętej o godz. 18:30 spotkanie organizacyjne dla młodzieży do przygotowującej się do sakramentu bierzmowania oraz podział na grupy i wspólnoty.

9. 22 października organizujemy wyjazd autokarowy do Warszawy. W programie zwiedzanie miasta i spektakl w teatrze „Komedia”. Nasze parafialne biuro pielgrzymkowe ma podpisaną umowę stałą z biurem podróży „Pol-bus” i posiada wszelkie gwarancje ubezpieczeniowe.

10. Przy wyjściu ze świątyni jest wyłożony tygodnik „Niedziela” (w cenie 8 zł) oraz biuletyn parafialny (dowolne ofiary).

11. W ubiegłym tygodniu zmarła śp. Teresa Janczak. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…