XXV Niedziela Zwykła (18.09)

1. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 13.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz ich rodziców, a po Mszy Świętej o godz. 18:30 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

2. We wtorek o godz. 17:00 próba chóru a po Mszy Świętej wieczornej     spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.

3. W środę o 18:30 Msza Święta oraz modlitwy za chorych, za wstawiennictwem św. Szarbela.

4. W środę po wieczornej Mszy Świętej spotkanie ministrantów i lektorów.

5. Zapraszamy na darmowe lekcje języka angielskiego i języka włoskiego. J. angielski we wtorki o 17:00 dla zaawansowanych, a w czwartki o 16:15 dla początkujących. J. włoski dla początkujących w środy o 17:00, a dla zaawansowanych w czwartki o 17:30.

6. W piątek spotkanie młodzieży pragnącej dołączyć do Młodzieżowej Wspólnoty Modlitewnej. Spotkanie rozpocznie się po Mszy Świętej o 18:30 – 15 minutową Adoracją Najświętszego Sakramentu w kaplicy Adoracji a po niej spotkanie w salce parafialnej.

7.  W przyszłą sobotę o 8:30 Msza Święta będzie sprawowana w języku łacińskim. Testy łacińskich odpowiedzi mszalnych będą wcześniej przygotowane. 5 minut przed rozpoczęciem Mszy Świętej będzie krótkie wprowadzenie.

8. W przyszłą niedzielę na Mszę Świętą o godz. 13.00 szczególnie zapraszamy dzieci oraz pracowników Zespołu Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych z ul. Parkowej.

9. 22 października organizujemy wyjazd autokarowy do Warszawy. W programie zwiedzanie miasta i spektakl w teatrze „Komedia”. Ponadto w dniach 11-13 listopada br. organizujemy wyjazd do Krakowa, Częstochowy oraz Sanktuariów Podhala, a w dniach 06-16.02.2023 wyjazd do Włoch. Szczegóły w naszym parafialnym biurze pielgrzymkowym. Serdecznie zapraszamy!

10. Przy wyjściu ze świątyni jest wyłożony tygodnik „Niedziela” (w cenie 8 zł) oraz biuletyn parafialny (dowolne ofiary).11. W ubiegłym tygodniu zmarły ś.p.: Bożena Piskorska oraz Czesława Sygnowska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…