XXVI Niedziela Zwykła (25.09)

1. W tym tygodniu spotkania młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Spotkania odbędą się we wcześniej wyznaczonych grupach od poniedziałku do piątku w salce parafialnej po wieczornej Mszy Świętej. Jeśli ktoś chce się jeszcze zapisać to można to zrobić po Mszy Świętej w zakrystii.

2. Serdecznie zapraszamy dzieci na warsztaty plastyczne w poniedziałek od 16:00 do 18:00 w salce parafialnej.

3. W poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Wspólnoty Sychar.

4. We wtorek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie z katechetami oraz spotkanie dla wyjeżdżających na wycieczkę do Wiednia.

5. W środę po wieczornej Mszy Świętej spotkanie ministrantów i lektorów.

6. W środę o godz. 15:00 włączamy się do akcji „Koronka świata na ulicach miast”. O godzinie 15:00 będziemy odmawiali Koronkę w wyznaczonych miejscach naszej parafii. Miejsca w których będziemy się modlili to: kościół, SP 21 od strony basenu, Rondo przy Lidlu, Rondo przy kasztanach, Szpital – kaplica, DPS – Dywizjonu 303, DPS przy Solankach, Węgrowo przy figurce, Rondo przy samolocie (prowadzi Stowarzyszenie „Grudziądz Semper Fidelis”), Rondo przy szpitalu na Warszawskiej. O 15:30 zapraszamy wszystkich do Kościoła  na akt zawierzenia Miłosierdziu Bożemu i wspólne zdjęcie.

7. W Piątek o 17:15 wypominki roczne a o 18:30 Msza Święta za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

8. W piątek spotkanie młodzieży z Młodzieżowej Wspólnoty Modlitewnej. Spotkanie po Mszy Świętej w salce parafialnej o 19:15.

9. W sobotę będziemy przeżywali I sobotę miesiąca. O 8:30 Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny i nabożeństwo pierwszosobotnie. Tego dnia odwiedzamy chorych z sakramentami świętymi.

10. W sobotę o godzinie 16:00 spotkanie Róż Różańcowych, Akcji Katolickiej oraz Margaretek.

11. W październiku od poniedziałku do soboty o 17:00 różaniec dla dzieci a o 18:00  dla dorosłych.

12. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 13.00 dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej i ich rodziców.

13. Przy wyjściu ze świątyni jest wyłożony tygodnik „Niedziela” (w cenie 10 zł) oraz biuletyn parafialny (dowolne ofiary).

14. W ubiegłym tygodniu zmarli ś.p.: Józef Stolp, Marian Łuczak, Wanda Badziąg, Maria Sobolewska oraz Jan Nasieniewski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

15. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej serdecznie zapraszamy do salki katechetycznej w plebanii na 15 minutowy film o Ziemii Świętej oraz na kawę i coś słodkiego.