XXX Niedziela Zwykła (23.10)

1. W poniedziałki zapraszamy dzieci na warsztaty plastyczne od godz. 16:00 do godz. 18:00.

2. W środę o godz. 18:30 Msza Święta dla Wspólnoty św. Moniki. Po Mszy Świętej wieczornej spotkanie ministrantów.

3. W piątek zapraszamy na ostatnie wypominki roczne z ubiegłego roku o 17:15 oraz Mszę Świętą za tych zmarłych.

4. W sobotę o godz. 8:30 Msza Święta w języku łacińskim.

5. Serdecznie zapraszamy w sobotę na godz. 10:00 dzieci na bal Wszystkich Świętych. Prosimy, aby dzieci przyszły przebrane za świętych lub błogosławionych do salki parafialnej.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 13:00 Msza Święta dla dzieci, rodziców oraz pracowników Zespołu Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych a po Mszy Świętej spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz ich rodziców.

7. W uroczystość Wszystkich Świętych Msze Święte w porządku niedzielnym. Dodatkowo zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 14:00 na cmentarzu komunalnym na Kobylance.

8. 3 listopada we wspomnienie św. Huberta o godz. 16:00 zapraszamy na Mszę Świętą sprawowaną za zmarłych leśników i myśliwych.

9. Zakończył się konkurs dla dzieci Mój piękny różaniec. Dziękujemy za ponad 150 pięknych prac. Wszystkie różańce zasługują na nagrodę.  Nagrody zostaną  rozdzielone i przyznane poprzez katechetów. Następny tego typu konkurs będzie za miesiąc pod tytułem: Mój piękny lampion.

10. Przyjmujemy wypominki za dusze zmarłych. Kartki do wypisywania imion i nazwisk są wyłożone przy wyjściu z kościoła. Kartki z czytelnie wypisanymi imionami i nazwiskami zmarłych przynosić je do biura parafialnego. Wypominki jednorazowe – dobrowolna ofiara, wypominki roczne 10 zł od jednej duszy (trzeba zauważyć, że poza wypominkami za tych zmarłych odprawianych jest jeszcze 12 Mszy Świętych).

11. Wypominki jednorazowe będziemy czytać w pierwszym tygodniu listopada na Mszach świętych wieczornych.

12. Z inicjatywy parafialnego zespołu Caritas ogłaszamy zbiórkę wełnianych rękawiczek, czapek i szali dla dzieci i dorosłych z Ukrainy. Zachęcamy, aby były wykonane własnoręcznie z wełny. Pod koniec listopada przekażemy wszystkie te rzeczy za pośrednictwem ks. Maksyma do Chersonia.

13. W miniony poniedziałek byliśmy z grupą „Pomocników św. Franciszka” w naszym schronisku w Węgrowie. Zawieźliśmy 45 kg karmy. W schronisku obecnie przebywa 350 psów i kilkadziesiąt kotów. Zachęcamy do przynoszenia karmy i wrzucanie jej do kosza w kościele.

14. Dzisiaj po Mszy Świętej zapraszamy na film o Uroczystości Wszystkich Świętych.