IV Niedziela Wielkanocna (30.04)

1. Zapraszamy do wspólnej zabawy na pikniku służb mundurowych od godz. 10:00 do godz. 15:00.

2. Od poniedziałku do środy biuro parafialne nieczynne.

3. Od jutra rozpoczynamy nabożeństwa majowe codziennie po Mszy Świętej wieczornej.

4. W środę, w Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski niedzielny porządek Mszy Świętych.

5.  W środę o godz. 8:30 Msza Święta w intencji Rycerstwa Niepokalanej. Po Mszy Świętej spotkanie w salce parafialnej.

6. W czwartek nabożeństwo pierwszoczwartkowe po wieczornej Mszy Świętej.

7. W piątek spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17:30. Po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Wspólnoty Miłosierdzia Bożego.

8. W sobotę po Mszy Świętej o godz. 8:30 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Tego dnia odwiedzimy chorych z sakramentami świętymi. Ponadto o godz. 16:00 w salce parafialnej spotkanie Margaretek, Akcji Katolickiej, Róż Różańcowych oraz Wspólnoty Wieczystej Adoracji.

9. W dniach 7-14 maja zapraszamy na Misje Święte.

10. W ubiegłym tygodniu zmarli ś.p.: Janina Kryczka, Teresa Murawska, Daniela Górska, Fryderyk Juras, Henryk Krauze. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…