XI Niedziela Zwykła (18.06)

1. Dzisiaj o godz. 16:00 spotkanie historyczne nt: “Bitwa nad jeziorem Rządzkim – geneza i przebieg”.

2. Warsztaty plastyczne dla dzieci w poniedziałek od godz. 16:00 do godz. 18:00.

3. “Słodka środa” w środę o godz. 18:00 w salce parafialnej.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w połączeniu z nabożeństwem czerwcowym.

5. W środę po wieczornej Mszy Świętej nabożeństwo ku czci św. Szarbela.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 13:00 Suma Odpustowa ku czci naszych patronów Św. Ap. Piotra i Pawła. Będziemy modlili się także o szczęśliwy przebieg wakacji dla dzieci i młodzieży z naszej parafii.

7. 1 lipca o godz. 18:30 będziemy gościli w naszej parafii Wspólnotę Guadelupe z Lublina, która ubogaci liturgię Mszy Świetej, wygłosi świadectwo dot. życia rodzinnego oraz poprowadzi “Czuwanie z Maryją:”, po którym można będzie spotkać sie przy wspólnym stole w salce parafialnej. Serdecznie zapraszamy.

8. 2 lipca o godz. 3:30 wyruszy piesza pielgrzymka z Grudziądza do Chełmna. Wyjście z parafii pw. Św. Józefa Oblubieńca w Mniszku. Zapisy w naszym biurze parafialnym.

9. 3 lipca odbędzie się Pielgrzymka Żywego Różańca na Diecezjalne Spotkanie Żywego Różańca. Wyjazd o godz 8:00. Koszt 35 zł. Zapisy u członków Żywego Różańca po wieczornej Mszy Świętej.

10. Serdecznie zapraszamy na wyjazdy: CZĘSTOCHOWA -ZAKOPANE-WIELICZKA 23-26 lipca, cena 760 zł, oraz 2 sierpnia – Gdańsk WESTERPLATTE – 150 zł.

11. Trwają zapisy do studium Muzyki Kościelnej Diecezji Toruńskiej. Szczegółowe informacje w gablocie w głównym wejściu kościoła.

12. W dniach 2-12 sierpnia wyruszy z naszej parafi piesza pielgrzymka z Grudziądza na Jasną Górę. Zapisy u ks. Mateusza Archity (607 895 820), w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego lub na najbliższym spotkaniu przedpielgzymkowym  w niedzielę 25 czerwca w Farze po Mszy Świętej o godz. 18:00.

13. Przy wyjściu ze świątyni jest wyłożony tygodnik “Niedziela” w cenie 10 zł oraz biuletyn parafialny za dobrowolne ofiary.

14. W ubiegłym tygodniu zmarli śp.: Marian Proskura, Maria Szwed, Barbara Stopikowska, Władysław Marciniak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…