XII Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy dzisiaj nasz Odpust Parafialny. Sumie odpustowej o godz.13:00 będzie przewodniczyć ks. kan. Andrzej Bartman. Po Mszy św. procesja eucharystyczna. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów.
  2. Zapraszamy dzisiaj na Festyn Parafialny od godz. 12.00 – 15.00, na kawę, coś słodkiego, a dzieci na dmuchańce.
  3. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 13:00 z racji zakończenia roku szkolnego będziemy się modlić o szczęśliwe wakacje dla dzieci i młodzieży;
  4. Od jutra Msze święte w dni powszednie tylko o godz. 8:30 i 18:30. W niedziele Msze św. bez zmian. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku od godz. 17.00 do 18.00.
  5. W poniedziałek o godz. 18:30 Msza Święta za wspólnotę Sychar oraz spotkanie tej wspólnoty po Mszy Świętej.
  6. W środę Msza św. wieczorna w intencji wspólnoty św. Moniki.
  7. W piątek o godz. 17.30 różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych oraz Msza św. w ich intencji.
  8. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy Świętej o godzinie 8:30 nabożeństwo
    do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  9. W sobotę z racji wakacji nie odwiedzamy chorych.
  10. W wakacje zawieszone są spotkania Wspólnot;
  11. W sobotę serdecznie zapraszamy na „Uwielbienie z Maryją”. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 18:30, po której nastąpi czuwanie, które poprowadzi Wspólnota „Guadalupe” Lublina. Na spotkanie zapraszamy szczególnie młodzież i kandydatów do bierzmowania.
  12. Przy wyjściu ze świątyni jest wyłożony: tygodnik „Niedziela” w cenie 10 zł i biuletyn parafialny – dowolne ofiary;
  13. Zachęcamy, aby w czasie wakacji w miejscach wypoczynku uczestniczyć w Mszach Świętych i sakramentach świętych.
  14. Serdecznie zapraszamy na wyjazdy: CZĘSTOCHOWA-ZAKOPANE-WIELICZKA 23-26 lipca, cena 760 zł, oraz 2 sierpnia–Gdańsk WESTERPLATTE – 150 zł.

W ubiegłym tygodniu zmarli śp. Marita Goryńska: . Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…