XIII Niedziela Zwykła (2.07)

1. Przypominamy, że w czasie wakacji Msze Święte w dni powszednie tylko o godz. 8:30 i 18:30. W niedziele Msze Święte bez zmian. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku od godz. 17.00 do godz. 18.00.

2. Jutro o godz. 8:00 wyruszy pielgrzymka autokarowa do Chełmna na diecezjalny zjazd Żywego Różańca.

3. W czwartek po wieczornej Mszy Świętej nabożeństwo o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne, zwłaszcza z naszej parafii.

4. W piątek – okazja do spowiedzi świętej pierwszopiątkowej od godziny 18:00. Zachęcamy do przyjęcia Komunii Świętej wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

5. W lipcu i sierpniu zawieszamy działanie grup tematycznych. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy społecznie prowadzili te grupy. Wznawiamy działalność we wrześniu.

6. W dniach 2-12 sierpnia wyruszy z naszej parafi piesza pielgrzymka z Grudziądza na Jasną Górę. Zapisy u ks. Mateusza Archity (607 895 820) lub w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

7. Serdecznie zapraszamy na wyjazdy: CZĘSTOCHOWA -ZAKOPANE-WIELICZKA 23-26 lipca, cena 760 zł, oraz 2 sierpnia – Gdańsk WESTERPLATTE – 150 zł.

8. Przy wyjściu ze świątyni jest wyłożony tygodnik “Niedziela” w cenie 10 zł oraz biuletyn parafialny za dobrowolne ofiary.

9. W ubiegłym tygodniu zmarli śp.: Alicja Król, Zbigniew Ryszkowski, Zbigniew Halik. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…