XV Niedziela Zwykła (16.07)

1. W okresie wakacyjnym Msze święte w dni powszednie tylko o godz. 8:30 i 18:30. W niedziele Msze św. bez zmian. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku od godz. 17.00 do 18.00.
  2. Przy wyjściu ze świątyni jest wyłożony: tygodnik „Niedziela” w cenie 10 zł i biuletyn parafialny – dowolne ofiary;
  3. Zachęcamy, aby w czasie wakacji w miejscach wypoczynku uczestniczyć w Mszach Świętych i sakramentach świętych.
  4. Serdecznie zapraszamy na wyjazdy: 23-26 lipca – CZĘSTOCHOWA-ZAKOPANE-WIELICZKA, cena 760 zł,; 22 sierpnia – wycieczka na Pojezierze Brodnickie (wieża widokowa w Kurzętniku, rejs łódką po jeziorze, grill, kolacja nad jeziorem) – 100 zł.; 26 sierpnia – pielgrzymka autokarowa do Świętej Lipki – 90 zł.
  5. W dniach 2-12 sierpnia wyruszy z naszej parafii piesza pielgrzymka z Grudziądza na Jasną Górę. Zapisy u ks. Mateusza Archity (607 895 820) lub w Parafii p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego.
  6. W ubiegłym tygodniu zmarli śp. Józefa Kaźmierczak, Lech Będziechowski: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…