XVIII Niedziela Zwykła (6.08)

1. W okresie wakacyjnym Msze święte w dni powszednie tylko o godz. 8:30 i 18:30. W niedziele Msze św. bez zmian. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku od godz. 17.00 do 18.00.
  2. Przy wyjściu ze świątyni jest wyłożony: tygodnik „Niedziela” w cenie 10 zł i biuletyn parafialny – dowolne ofiary;
  3. Zachęcamy, aby w czasie wakacji w miejscach wypoczynku uczestniczyć w Mszach Świętych i sakramentach świętych.
  4. W czasie pieszej pielgrzymki na Jasną Górę dla tych, którzy nie mogą w niej uczestniczyć będzie organizowana Duchowa Pielgrzymka. Odbywać się będzie każdego dnia w jednym z kościołów Grudziądzkich. Szczegóły na plakacie przy wyjściu z kościoła i przy wejściu do biura parafialnego.U nas takie czuwanie odbędzie się 9 sierpnia o godz. 18:30.
  5. Zapraszamy 15 sierpnia na rowerową pielgrzymkę na odpust do Mokrego. Wyjazd
    o godz. 8:00 sprzed naszego kościoła.
  6. W następną niedzielę wieczorem o godz. 18:00 procesja fatimska.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele inwestycyjne Parafii.
  8. Zapraszamy dzisiaj po każdej Mszy św. do naszej kawiarenki parafialnej na projekcję filmu o spotkaniu św. Jana Pawła II z młodzieżą w Polsce oraz na kawę i coś słodkie

W ubiegłym tygodniu zmarła śp. Janina Kozak: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…