XIX Niedziela Zwykła (13.08)

1. W okresie wakacyjnym Msze święte w dni powszednie tylko o godz. 8:30 i 18:30. W niedziele Msze św. bez zmian. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku od godz. 17.00 do 18.00.
  2. Zachęcamy, aby w czasie wakacji w miejscach wypoczynku uczestniczyć w Mszach Świętych i sakramentach świętych.
  3. We wtorek przeżywamy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. w porządku niedzielnym. Na Mszę św. przynosimy zioła i kwiaty do poświęcenia. Po wieczornej Mszy św. we wtorek rozpoczynamy wieczystą adorację, która będzie trwała przez całą noc i całą środę do Mszy św. wieczornej. Najświętszy Sakrament adorujemy w kaplicy wieczystej adoracji.
  4. Zapraszamy 15 sierpnia na rowerową pielgrzymkę na Odpust do Mokrego. Wyjazd o godz. 8:00 sprzed naszego kościoła.
  5. Dzisiaj o godz. 18:00 zapraszamy na procesję fatimską.
  6. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona będzie na cele inwestycyjne Parafii.
  7. Zapraszamy dzisiaj po każdej Mszy św. do naszej kawiarenki parafialnej na kawę i coś słodkiego.
  8. Przy wyjściu ze świątyni jest wyłożony: tygodnik „Niedziela” w cenie 10 zł i biuletyn parafialny – dowolne ofiary;
  9. W ubiegłym tygodniu zmarli śp. Roman Reinert i Józef Eichberger. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…