XX Niedziela Zwykła (20.08)

1. W okresie wakacyjnym Msze Święte w dni powszednie tylko o godz. 8:30 i 18:30. W niedziele Msze Święte bez zmian. Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku od godz. 17.00 do 18.00.

2. We wtorek (22.08) jedziemy na wycieczkę na Pojezierze Brodnickie a w sobotę (26.08) odbędzie się pielgrzymka autokarowa do Świętej Lipki.

3. W piątek o godz. 17:30 różaniec za zmarłych polecanych w wypominakch rocznych oraz o godz. 18:30 Msza Święta za tych zmarłych.

4. W sobotę uroczysta Msza Święta na stadionie w Węgrowie o godz. 14:30 w czasie, której będziemy dziękować za tegoroczne plony.

5. Na stronie internetowej parafii (parafialotnisko.pl) znajdują się informacje dla kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.

6. Serdecznie zapraszamy na codzienne, choćby krótkie nawiedzenie Najświętszego Sakramentu w kaplicy Wieczystej Adoracji.

7. Zachęcamy, aby w czasie wakacji w miejscach wypoczynku uczestniczyć w Mszach Świętych i sakramentach świętych.

8. Przy wyjściu ze świątyni jest wyłożony: tygodnik „Niedziela” w cenie 10 zł i biuletyn parafialny – dowolne ofiary.9. Zapraszamy dzisiaj po każdej Mszy Św. do naszej kawiarenki parafialnej na kawę i coś słodkiego.