XXII Niedziela Zwykła (3.09)

1. Dziś o godzinie 18:30 Msza Święta i spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.

2. Od jutra biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku od 17:00 do 18:00 a w soboty od 9:15 do 10:15.

3. Zapraszamy na bezpłatne badania funkcjonowania organów wewnętrznych, napięcia mięśniowego oraz mineralizacji kości w poniedziałek od godz. 12:00 w salce parafialnej. Więcej informacji na plakacie w gablocie przy wyjściu z kościoła.

4. W poniedziałek od 15:00 do 16:00 poradnia psychologiczna w salce parafialnej a o godz. 19:15 spotkanie małżeństw niesakramentalnych w salce parafialnej.

5. We wtorek od godz. 14:00 parafialny klub seniora a o godz. 17:00 próba chóru. Serdecznie zapraszamy nowe osoby do śpiewania w naszych chórze.

6. W środę od godz. 17:00 do godz. 18:00 nauka języka włoskiego od 18:00 do 19:00 „słodka środa” a po wieczornej Mszy Świętej spotkanie „Rycerstwa Niepokalanej” oraz „Dzieci Maryi”.
7. W czwartek od 17:30 nauka języka włoskiego. Będzie to pierwszy czwartek miesiąca. Po wieczornej Mszy Świętej nabożeństwo pierwszoczwartkowe oraz spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.

8. Wznawiamy treningi piłkarskie dla dzieci, które będą się odbywać we wtorki i czwartki.

9. Próba scholi dziecięcej w sobotę o godz. 9:15. Serdecznie zapraszamy dzieci, które chciałyby dołączyć do scholi.

10. Zachęcamy do codziennego, choćby krótkiego nawiedzenia Najświętszego Sakramentu w kaplicy Wieczystej Adoracji.

11. W sobotę odbędzie się piesza pielgrzymka z Grudziądza do Rywałdu. Jak w ubiegłym roku dołączymy się do tej pielgrzymki na rondzie przy kasztanach. Wyjdziemy z naszego kościoła ok. 7:45. Zapisy w naszym biurze parafialnym do środy 6 września. Koszt dla uczestników wracających do domu podstawionym autobusem wynosi 20 zł., zaś dla osób wracających indywidualnie 5 zł. (koszt ubezpieczenia).

12W przyszłą niedzielę zapraszamy na godz. 13:00 do wspólnej modlitwy na rozpoczęcie roku oraz poświęcenie przyborów szkolnych.

13. W przyszłą niedzielę kolekta inwestycyjna.

14. W tym tygodniu zmarli śp.: Jolanta Lewek. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…