XXVI Niedziela Zwykła (1.10)

1. W październiku różaniec dla dorosłych codziennie o godz. 18:00 w kościele. Dla dzieci różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 17:30.

2. Dzisiaj o godz. 18:30 Msza Święta dla kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania, po której spotkanie i ostatnia próba przed bierzmowaniem.

3. 2 października, w poniedziałek będziemy przeżywać wizytację kanoniczną

ks. bpa Józefa Szamockiego. Raz na pięć lat księża biskupi winni odwiedzić wspólnotę parafialną. Plan wizytacji:

– godz. 10:00 – uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem księdza biskupa. Prezentacja grup i stowarzyszeń działających przy parafii. Na tę Mszę Świętą serdecznie zapraszamy wszystkich parafian oraz wszystkie grupy spotykające się w naszej parafii.

– godz. 12:00 nabożeństwo za zmarłych na cmentarzu komunalnym pod przewodnictwem ksędza biskupa.

– od 15:00 do 16:30 adoracja Najświętszego Sakramentu.

– od 16:00 do 16:30 adoracja Najświętszego Sakramentu wraz z różańcem.

– godz. 16:30 nabożeństwo z błogosławieństwem dzieci.

– godz. 17:00 – spotkanie ksędza biskupa z radą parafialną i radą ekonomiczną.

– godz. 18:30 Msza Święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania.

Prosimy na tę Mszę Świętą wyłącznie bierzmowanych i ich rodziny.

Tego dnia nie będzie Mszy świętych o godz. 7:00 i 8:30

4.  W czwartek po wieczornej Mszy Świętej nabożeństwo pierwszoczwartkowe.

5. W piątek z racji pierwszego piątku miesiąca okazja do spowiedzi świętej od godz. 17:30. Po wieczornej Mszy Świętej nabożeństwo pierwszopiątkowe.

6. W sobotę o godz. 8:30 Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny oraz nabożeństwopierwszosobotnie. W tym dniu odwiedzimy chorych z sakramentami świętymi.

7. W sobotę na Mszy Świętej wieczornej święcenie różańców dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii Świętej.

8W sobotę po Mszy Świętej wieczornej koncert muzyki organowej.

9. W ostatnim czasie zmarli śp.: Józefa Zarzycka, Roman Kucharski, Zenon  Żonakowski, Waldemar Klimek, Piotr Witkowski, Andrzej Modzelewski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie..