XXVIII Niedziela Zwykła (15.10)

1. Gościmy dzisiaj w naszej wspólnocie ks. Dariusza Kwiatkowskiego wraz ze wspólnotą neokatechumenatu. Dziękujemy za słowo Boże i świadectwo członków wspólnoty. Katechezy będą odbywały się kościele w poniedziałki i czwartki
o 19:15.

2. Przeżywamy dzisiaj XXIII Dzień Papieski. Przed kościołem zbieramy ofiary na  żywy pomnik św. Jana Pawła II „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – stypendia dla młodych, zdolnych ludzi pochodzych z ubogich rodzin.

3. Dziś po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na koncert muzyki organowej. Będzie można posłuchać utworów Bacha, Chopina oraz innych klasyków.

4. W poniedziałek od 15:00 do 16:00 poradnia psychologiczna w salce parafialnej,
od 15:00 parafialny klub seniora; od 16:00 do 18:00 warsztaty plastyczne dla dzieci.

5. W poniedziałek o godz. 18:30 Msza Święta z okazji Dnia Nauczyciela za żyjących i zmarłych nauczycieli, wychowawców oraz pracowników szkół.

6. We wtorek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie wspólnoty Miłosierdzia Bożego.

7. W środę o godz. 18:30 Msza Święta i nabożeństwo ku czci św. Szarbela. Po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.

8. W piątek o 16:00 zapraszamy na spotkanie grupy: Rękodziało artystyczne.

9. W piątek o godz. 18:30 Msza Święta w intencjach Grupy Modlitewnej św. o. Pio oraz nabożeństwo ku czci tego świętego.

10. W piątek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie ministrantów i lektorów.

11. 21 października, w sobotę zapraszamy dzieci z naszej parafii na darmowy wyjazd do Biskupina. Wyjazd autokarem o godz. 8:00 z przystanku na ul. Ikara. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy w biurze parafialnym.

12. Za tydzień, w niedzielę o godz. 18:30  Msza Święta i spotkanie dla kandydatów do przygotowujących się do sakramentu bierzmowania oraz ich rodziców.

13. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy gościli brata Kamila ze Zgromadzenia Braci Serca Jezusowego – referenta powołań. Brat Kamil podzieli się świadectwem życia zakonnego a przy wyjściu będzie można z Bratem zamienić słowo. Przed kościołem będą zbierane ofiary na Dom Formacyjny.