XXXI Niedziela Zwykła (5.11)

1. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej święcimy opłatki na stół wigilijny, które pan Janusz kościelny przyniesie do Waszych domów. Opłatek będzie również można nabywać w zakrystii za dowolną ofiarę.

2. Wszystkie grupy parafialne w tym tygodniu spotykają się o stałych godzinach.

3. Spotkania w grupach dla kandydatów do bierzmowania w: poniedziałek (grupa poniedziałkowa), środę (grupa środowa), czwartek (grupa czwartkowa), piątek (grupa piątkowa) o godz. 19:30 w salce parafialnej.

4. 11 listopada zapraszamy na Mszę Świętą w intencji Ojczyzny o godz. 18:30.

5. Za tydzień w niedzielę o godz. 13:00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz ich rodziców. Na tej Mszy Świętej rozstrzygnięcie konkursów różańcowych.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 18:30 czuwanie modlitewne. Zapraszamy wszystkich, szczególnie młodzież. Dla kandydatów do bierzomowania jest ono obowiązkowe.

7. Wypominki jednorazowe odprawiamy przez całą Oktawę Świąt Wszystkich Świętych do środy włącznie przed Mszą Świętą wieczorną.

8. Przyjmujemy wypominki roczne za dusze zmarłych. Kartki do wypisywania imion i nazwisk są wyłożone przy wyjściu z kościoła. Prosimy przynosić je do biura parafialnego. Wypominki roczne – 20 zł od jednej duszy (trzeba zauważyć, że poza wypominkami za tych zmarłych odprawianych jest jeszcze 12 Mszy Świętych).

9. W ubiegłym tygodniu zmarł śp. Stanisław Mańkowski. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…