XXXII Niedziela Zwykła (12.11)

1. Gościmy dzisiaj ojca misjonarza werbistę Erica Hounake pochodzącego z Togo. Dziękujemy za wygłoszone dla nas Słowo Boże. Po Mszy Świętej zapraszamy na kawę z misjonarzem do kawiarenki parafialnej. Opowie nam więcej o życiu w Afryce i na misjach.

2. Bóg zapłać za kolektę inwestycyjną.

3. Dzisiaj o godz. 13:00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do
I Komunii Świętej oraz ich rodziców. Na tej Mszy Świętej rozstrzygnięcie konkursów różańcowych.

4. Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 18:30 czuwanie modlitewne. Zapraszamy wszystkich, szczególnie młodzież. Dla kandydatów do bierzmowania jest ono obowiązkowe.

5. Wszystkie grupy parafialne w tym tygodniu spotykają się o stałych godzinach.

6. We wtorek o godz. 19:30 w salce parafialnej spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy wtorkowej.

7. W środę o 18:30 Msza Święta i nabożeństwo ku czci św. Szarbela.

8. W piątek o godz. 18:30 Msza Święta w intencjach Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio oraz nabożeństwo ku czci tego świętego.

9. Można nabyć poświęcony opłatek. Pan Janusz, nasz kościelny uda się z nim do Waszych domów. Opłatek będzie też dostępny u pana Organisty na chórze. Opłaty za opłatek są w całości przeznaczone dla pana kościelnego i pana organisty. Jest to forma podziękowania za ich gorliwą służbę w parafii. Serdecznie zachęcamy do zaopatrywania się w poświęcone opłatki, które rozprowadza nasza parafia, niż nabywanie ich z niepewnego źródła.

10. Zapraszamy serdecznie na wyjazd do Krakowa na Jarmark Bożonarodzeniowy w dniach 7-9 grudzień oraz na pielgrzymko-wycieczkę w dniach 6-15 marzec 2024 r. do Loudes, Paryża i na Lazurowe Wybrzeże.

11. W ubiegłym tygodniu zmarli ś.p.: Henryk Błaszak, Przemysław Besser, Krystyna Anflik, Manfred Dutkowski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...